Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bevalljam neki hogy többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevalljam neki hogy többet érzek iránta, mint barátság? 15L / 18F

Figyelt kérdés

Állítólag tetszem neki és kedvel is,csak a korral van problémája.Sokat bókolt már,kedves,megértő... Viszont a napokban gondoltam rá hogy bevallom neki,de akkor a következő találkozáskor nekem nagyon kínos lenne. :$

Tanács? Szerintetek? (lány vagyok)


2012. febr. 25. 22:57
 1/8 anonim ***** válasza:
akivel össze akarok jönni 14 éves és én 17 be valhatod neki nem nagy a korkülömbség
2012. febr. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Mancsey válasza:

1.) fiúnak kell kezdeményeznie...

2.) ha nem rendelkezel napi 2kg sminkkel, plázabérlettel, túlzottan kihívó öltözékkel(nem vagy ribanc) ha rátér a szex témára, ne kúrasd meg magad vele...

2012. febr. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az biztos, kínos lenne. Ne mondd ki, máshogy tudasd vele. Pl. nézz hosszan a szemébe...
2012. febr. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ritkán találkozunk.Neten keresztül szeretném,úgy kevésbé kínos,-csak utána lesz nagyon.
2012. febr. 25. 23:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, így azért nem jó, mert nem látni az ember reakcióját. Találkoztatok már személyesen?
2012. febr. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen 5x 6x kb . De akkor végig nagyon jól éreztük magunkat,jó volt mellette lenni. :)
2012. febr. 25. 23:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Neked is csak azt tudom tanácsolni, legyen benned egy kis tartás, legyél egy kicsit titokzatos, így felkelted az érdeklődését is.
2012. febr. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valld be neki az lesz a legegyszerűbb :)
2012. febr. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!