Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy 2éves kapcsolatom és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy 2éves kapcsolatom és egy ugyanannyi ideje meg lévő legjobb barátom akivel még nem nem találkoztam, de kezdem úgy érezni, hogy kezdek bele szeretni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 23. 20:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

te vágyódsz arra a fiúra és amit jelenleg érzel az nem jó...szóval szerintem nem igazi a jelenlegi kapcsolatod, se így se úgy!


akkor sem lesz jobb ha nem találkozol ezzel a sráccal és sosem beszélsz vele többet, akkor is egyre rosszabb lesz a kapcsolatod...mert ilyen érzéseid vannak...

2012. febr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
szóval rossz a kapcsolatom úgy ahogy van. ha nem a jelenlegi legjobb barátom akkor majd más. van benne valami. de úgy érzem, hogy szeretem a jelenlegi páromat! Akkor mivan? sorozatba illő egy sztorim van. dehát mit lehet tenni :) köszönöm válaszod
2012. febr. 23. 20:26
 3/11 anonim ***** válasza:

1.vok


háát lehet h szereted, de az is tuti, hogy nem úgy ahogyan azt kéne...ha már máfelé kacsintgatsz az már árulkodik arról...hogy "jajjj dejó lenne megismerni, lehet h tök jó fej, lehet h vele nagyon jó lenne jobb mint a jelenlegi pasimmal, ajj...de nem tudom..."

2012. febr. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
igazad van. sajnos.
2012. febr. 23. 20:50
 5/11 A kérdező kommentje:
igazad van. sajnos :/
2012. febr. 23. 20:51
 6/11 anonim ***** válasza:
igen tudom...voltak hasonló eseteim..
2012. febr. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ha kérdésed van írj nyugodtan akár privátban...
2012. febr. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
okés, köszi =)
2012. febr. 24. 01:05
 9/11 anonim válasza:
Ha nem lattad meg a masik felt akkor ne add fel a biztost a bizonytalanra! Sajat tapasztalatbol tudom, hogy nem kell mindig kockaztatni neha ugy a jobb ha nem teszuk meg !
2012. febr. 24. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

ezt már én is tapasztaltam, de a bizonytalan is bevált.mind kettőt áttéltem már. ezért kértem segítségeteket. de ti is csak ezzel a két lehetőséggel tudtok szolgálni :D

azért köszi neked is a választ :)

2012. febr. 27. 23:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!