Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem hiszem el, h engem lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hiszem el, h engem lehet szeretni, hogyan változtassak?

Figyelt kérdés

régen nagyon visszahúzódó voltam,és béna,meg szerencsétlen....mind1 hosszú történet....a lényeg,h kemény önfejlesztéssel elértem,h magabiztosnak tudom mutatni magam,és erősnek,holott legbelül még mindig egy önbizalom hiányos kisfiú vagyok...de erősnek kell lennem,a külvilág felé ezt is mutatom,lassan el is hiszem magamról,h nekem is lehet sikerem...vagyis próbálom,de nem megy...a lányokkal kapcsolatban nagyon tapsztalatlan vagyok,simán és lazán elbeszélgetek velük,mintha egy magabizos macsó lennék,de valójában fogalmam sincs h kell csajozni,és egy lányról el se tudom dönteni,h tetszem neki,meg a régi idők miatt én még most sem tudom elhinni, van olyan lány aki engem képes szeretni....


Tehát a lényeg,h látszatra egy nagyon magabiztos,nagyon népszerű és magabiztos ember vagyok...ennek köszönhetem,h lettek barátaim,nem is kevés...de legbelül még mindig ugyanaz a félős kisfiú vagyok:/ hogy tudnék ezen változtatni...hogyan mondjam el a lánynak,akit szeretek,h szeretem?


2012. febr. 26. 00:50
 1/5 anonim ***** válasza:
És mi van, ha tényleg nem lehet?
2012. febr. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer azt mondta valaki: Bátraké a világ.

Azóta tök magabiztosan csinálok hülyeségeket és többnyire bejönnek.

Szuggeráld magadba: Márpedig menni fog és piszkosul meg tudod csinálni, mert már miért ne tudnád?!


Sok sikert :D

2012. febr. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

üdv a klubban tesó, én is ilyen vagyok!


22/balf@sz

2012. febr. 26. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szeretned kell önmagad. Amíg nem megy, addig sosem tudod majd elhinni, hogy más szeret, hiszen nem fogod látni magadban az értékeket. Ajánlom Louis L Hay - Éld az életed c könyvét. Vedd ki a könyvtárból, vagy töltsd le .pdf-ben és hajrá. Nekem sokat segített.
2012. febr. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A lényeget Te magad leírtad! Nem a külvilágnak kell bebizonyítani, hogy erős vagy és magabiztos, hanem önmagad felé. Mások gondolatát nem irányíthatod, hogy azt "higgyék", hogy Te milyen erős vagy.


Magadban, legbelül kell elérned, hogy így érezz. Ezek után lesz olyan kisugárzásod, amire a körülötted lévő emberek azt mondják, hogy: "ez igen!"


Szeresd magad!

2012. dec. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!