Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után mit éreztetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mit éreztetek? Hogy tettétek túl magatok rajta?

Figyelt kérdés
Vége lett a párkapcsolatomnak. Már nem ment, és még ha megfeszültem volna, akkor se tudtam megmenteni, pedig megtettem mindent, erőmön felül is. Ex párom semmibe vett, hozzám sem ért, nem jelentettem neki semmit. Egyszerűen rám unt. Így megtettem, amire ő gyáva volt. Most mégis azt kérdezem, hogy hogy tehette tönkre az álmaimat? Mi értelme volt hazudni, miért nem volt bátorsága bevallani, hogy tehernek érezte a szerelmem. Mert igen, szerettem és részemről mindent megtettem volna érte, de neki sosem voltam elég jó. Érdekes, hogy annyi embernek jó vagyok, mennyi férfi volt, aki velem akart volna járni, és én mégis őt választottam. Alig telt egy pár nap, és ő máris túltette magát rajtam. Ennyit jelentettem neki. Még csak meg sem rendült, hogy kitettem a szűrét. Nem értem, a férfiaknak nincsenek érzéseik? Őket nem rendíti meg az ilyesmi? Miért nem voltam neki elég? Félek az élettől, félek a magánytól, és fáj, hogy semmibe vett. Még aludni sem tudok. Egyedül maradtam a nagyvilágban, senkim nem maradt, még a barátok sem. Szerettem, és a szerelmemért cserébe csak megvetést kaptam. Még csak arra sem volt képes, hogy bocsánatot kérjen. Vége van, és nem mennék hozzá vissza, ha könyörögne sem, pedig soha nem fog. Szerintem már túl is lépett rajtam, és ez fáj. Fáj, hogy neki ilyen gyorsan sikerült. Még csak meg sem érezte. Igazából szerettem volna, ha felhív és bocsánatot kér, de nem tette, és nem is fogja. Bánt, hogy semmit nem jelentettem neki. Bánt, hogy vele terveztem az életem, és ő nem vett semmibe, bánt, hogy csak egyedül szerettem ebben a kapcsolatban, és az is bánt, hogy én egyedül maradtam pofára ejtve, míg ő vígan éli tovább az életét. Fáj még, és fájni is fog.
2012. febr. 26. 04:39
 1/6 Macs1209 ***** válasza:
Nehéz okosnak lenni, ilyen egyik napról a másikra dolog nem volt még. Volt egy más típusú dolog... hogy hogy tettem túl magam rajta? Sehogy. Ez elkísér életem végéig.
2012. febr. 26. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

10 hónapig tartó kapcsolat volt, és nekem utána egy év kellett, hogy "túltegyem" magam rajta. (én változatlanul szerettem, ő akarta a kapcsolat végét.)


1 évbe telt, hogy már ne sírjak utána, ne hibáztassam magam, és ne érezzem, hogy értéktelen az életem, ha ő nincsen benne. 1 év múlva tudtam csak új emberek felé nyitni is.


Készülj fel, hogy azért ez nem megy egyik napról a másikra, akkor sem ha te szakítottál.


Igen, és 1 év 2 hónap elteltével is minden nap az eszembe jut, hogy mi lehet vele. Időnként az is, hogy mégis csak jó volna tudni róla. És időnként most is fáj, hogy azt a varázslatot vele együtt örökre elveszítettem, és megölte az álmaimat is.


24, L

2012. febr. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Arra, hogy tedd magad túl, arra nincsen recept. Csinálhatsz akármit, az ezzel járó szükséges kínlódást, a gyászt nem spórolhatod meg, maximum csak könnyebbé teheted magadnak.


Törekedj a tartalmas életre, és arra is, hogy legyenek körülötted, akikre támaszkodhatsz.


Végső soron mindig csak az idő segít (jó sok idő), és egy új kapcsolat. De addig, ameddig meg nem gyászoltad rendesen az előzőt, ne jusson eszedbe "búfelejtő" új kapcsolatot kezdeni, mert nem lesz jó vége.

2012. febr. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Wekker válasza:
100%
Az első pár nap a legrosszabb aztán enyhül a fájdalom. Foglald le magadat, ne maradj egyedül: beszélgess a barátaiddal / szüleiddel, sportolj, bulizz, olvass... csinálj olyan dolgokat amiket szeretsz. Ez elvonja a figyelmedet róla. Tudd, hogy nem érdemelt meg és később olyan fiút ismerhetsz meg aki milliószor nagyobbra becsül Téged ennél a tahónál.
2012. febr. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem teljesen felemésztett a fájdalom, úgy éreztem, meghalt a jövőm, egyszerűen nincs miért élnem, mindenhol az exemet láttam, úgy éreztem magam mint egy hajótörött. Fizikai fájdalmaim voltak a hiányától, nem is szimplán szomorú voltam, hanem rettegéssel töltött el a gondolat, hogy mi köztünk véget ért az, amire az egész életemet kívántam alapozni. Vágyakoztam utána éjjel-nappal, még az alvásba se tudtam menekülni, mert folyton róla álmodtam, hónapokig, minden éjjel. Közben folyamatosan magamat hibáztattam, hogy mit és hogyan és hol rontottam el. Aztán egy idő után lettek napok, mikor már jobban voltam, majd újra belesüppedtem ebbe az állapotba. Közben már kezdtem megérteni, hogy ha hibáztam is, nem lehetett szakítóok, mert neki is legalább ugyanennyi hibája volt, illetve beláttam, hogy kár olyan miatt szenvedni, aki sose szeretett úgy mint ahogy én őt. Volt olyan időszakom is, hogy vad haragot éreztem iránta, hogy ezt művelte velem és kívántam, hogy kapja vissza és úgy egyáltalán, dögöljön meg. 8 hónap telt el a szakítás óta, most jelenleg ott tartok, hogy kezd fakulni a egész, már nem omlok össze, ha felidézem a közös dolgainkat. Már lassan kezdem leszarni. Bolondnak tartom most is, hogy otthagyott, mert még egy ilyen odaadó, szerető barátnőt nem fog szerintem találni, de ez már legyen az ő baja, úgy vagyok vele lassan. És mostanában van egy pasi, aki felkeltette az érdeklődésemet. Sok pasi hajtott rám az utóbbi időben, de egyiknél se éreztem, hogy randiznék is velük, de ezzel a legutóbbi pasassal szívesen találkoznék, újra érzem azt, hogy szeretném egy konkrét pasi miatt kicsípni magam, tetszeni, jó benyomást tenni. Hát ennyi:) Hosszú folyamat ez mint látod.
2012. márc. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 24 L, biztos lehetsz benne, hogy jönni fog valaki az életedben, aki mellett újra átéled ezt a "varázslatot" annyi különbséggel, hogy ő meg is fog téged becsülni és ugyanúgy viszont fog szeretni. Akkor fog betoppanni az életedbe, mikor nem is számítasz rá és hálás leszel a bolond exednek, hogy utadra bocsátott annak idején! Bízz benne, én is bízok:)


Üdv: 26 N

2012. márc. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!