Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már, hogy a kapcsolatotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy a kapcsolatotok teljesen elromlott (legalábbis úgy éreztétek), de mégsem voltatok képesek szakítani? Ha meg is tettétek milyen volt utánna?

Figyelt kérdés

3 éve leszünk együtt a barátommal, kikészítem az állandó basztatásokal(pl. jó volt evvel meg avval dugni én elöttem..., tudom, hogy tetszik ez a csaj...,meg még durvábbak..SAJNOS).Tudom egy idióta vagyok(ezt ne is írjátok, mert tudom).Ő is és én is tiszta idegbetegek vagyunk ez miatt(egyszerűen nem tudok leállni, lehet komoly beteg vagyok..nem tudom:().

A lényeg, hogy azt érzem szakítani kellene vele, de egyszerűen nem tudod megtenni.NAGYON SZERETEM!!Tapasztalatok?

19L/barátom 26F


2009. júl. 19. 23:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Most megcsalt?

É is igy voltam 2 év után, aztán találtam egy levelezés és búcsút mondtam. Utána tudtam meg h meg is csalt.

2009. júl. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Azért féltem otthagyni mert féltem h egyedül leszek. Aztán a francokat. Felszabadultam, megkönnyebbültem jól éreztem magam ! 19/N
2009. júl. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem csalt meg, legalábbis nem tudok rólla..pfff
2009. júl. 19. 23:45
 4/6 anonim ***** válasza:

én sem tudok még jelenleg kilépni, sajnos. igaz, részéről 4 év után kihúltek az érzelmek. de ő sem mondja ki, hogy legyen vége...pedig úgy fest, az utolsókat rúgjuk. nehéz dió ez, mert ennyi idő alatt kialakult egy erős kötődés. de valamikor dönteni kell. még gyűjtöm az akaraterőt hozzá...


20/L

2009. júl. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is találnék egy idő után mást, meg biztosan ő is.Csak az a gond, hogy teljesen ki vagyunk készülve és ezért kérdeztem azt amit!Normális meg nem tudok vele lenni, már próbáltam.:(
2009. júl. 19. 23:47
 6/6 anonim ***** válasza:

hát ha próbáltad is akkor is valahogy meg kell oldanod hogy normális legyél és ne bunkózzál vele, mert idővel ő fogja így megelégelni és szakítani és jogosan.

ilyen amúgy velem is volt, hogy szar volt már a kapcsolat, és már kész idegroncs lettem amire szakítottam, de addigra nyoma sem volt a szerelemnek. nálunk ő volt az aki mindenért b@szogatott, meg betegesen féltékeny volt.

2009. júl. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!