Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti nem utáljátok rohadtul a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem utáljátok rohadtul a magukat "félénknek" mutató SUNYI lányokat?

Figyelt kérdés

pont egy iylen kis szörnyeteget fogtam ki, de hál istennek ,h megszabadultam tőle...

van itt valaki aki el bírja viselni az effajta szűzk*rvákat?


2012. febr. 26. 10:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
De, pasim exe is ilyen, és legszívesebben agyontaposnám...
2012. febr. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem találkoztam ilyennel.. vagy nem bírom definiálni magamban hogy ez pontosan mit takar:D Engem tényleg vagy "k*rvákkal" hozott össze a sors, vagy igazi félénk cukiságokkal :)) Pontosan mit csinálnak ezek a lányok..?;)
2012. febr. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
de, én is utálom őket! nem szeretem a sunyi lányokat...
2012. febr. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

a sunyiság az tényleg nem jó dolog.


na de mit takar tényleg az a fogalom, h szűzk.rva?

2012. febr. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

leírom!

1. lépés! Elcsábít,pedig alapjáraton be se jött nekem!

2. lépés! Mégsem enged magához közelebb,amikor már tudja,h belé estem

3. lépés! Végül úgy tesz mintha nem tudna semmit az egészről,és engem kezd el szidni,h én mekkora köcsög vagyok,h egyáltalán be mertem próbálkozni nála.


alapjáraton sunyi alattomos emberek,akik nem néznek az ember szemébe,durvák,mindenkit kritizálnak a háta mögött,mindenkiből hasznot akarnak húzni,és meg is tehetik,mert kívülről csak egy aranyos szende kislánynak látszanak...-.-

2012. febr. 26. 12:02
 6/11 anonim ***** válasza:
61%

1.lépés: nem az ő hibája, ha nem szándékosan arra hajtott.

2.lépés: ha nem jöttél be neki, minek engedett volna magához közel?

3.lépés: ha arról van szó, h igenis akarattal csábított el, akkor tényleg nem szép dolog tőle. de az is lehet, h az elcsábítás pillanatában még tetszettél neki, aztán egyre jobban megismert és koppant egyet, mert rájött, h nem az vagy, akinek hitt.


azokat én se tudom becsülni mindenesetre, akik nem néznek a másik szemébe, kritizálnak agyba-főbe és kihasználják az embert. az ilyeneket el kell kerülni.

2012. febr. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%

ismerős a történet, velem is hasonló esett meg


egy negyedik lépést kihagytál, ami még rosszabb és az én esetemben történt meg:

nem fekszik le veled, sőt semmit nem enged, viszont átvezet a barát zónájába, szárazbaráttá tesz, de a szex csak elrontana mindent, nem kellene ezt az értékes barátságot elrontani a testiséggel, meg amúgy is értékel, mint embert...

ezzel kiherél, nem tart férfinak, de nem képes megmondani nyíltan, hogy leszar, inkább barátságot hazudik


közben összejön egy másik pasival és neked ehhez jó pofát kell vágni, hiszen olyan jó barátok lettetek, jófej srác szerepet kell játszanod


velem ez történt


és még örültem, hogy egy ilyen laza csaj barátként elfogadott

közben én dugni akartam, járni vele, párkapcsolatot, de ő ügyesen leépített, hogy még én örültem neki, hogy barátnak tekint és még szívességeket is tettem neki

ez nem barátság volt, hanem szárazbarátság


aljas, alattomos, kihasználós, játszmás, kétszínű nők ezek

2012. febr. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%

ma 12:28-nak igaza van. Ahhoz, hogy tudja ki vagy, beléd tud e szeretni, meg kell előbb ismernie és bizony van olyan, hogy később derül ki nem te vagy akit akar, ezért nem hibáztathatod. Ezen nem kell fent akadni, én is csináltam ilyet, természetesen nem azért mert ez nekem olyan jó!

26N

2012. febr. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

na, köszönöm, h egyetért velem valaki.


ja és annyi még, h azt az embert nem lehet becsapni, aki nem hagyja. nagyon sok olyat ismerek, aki azt mondja, legbelül tudta ő, h játszik vele a lány, de remélte, h megváltoztathatja, h időközben belészeret és majd akarni fogja. felnőtt emberek vagyunk. vannak becsületes, jó szándékú emberek és vannak gonooosz, aljas, kétszínű hazugok. meg még sok más is van, de a lényeg, h mindenki maga dönti el, h kit enged magához közel.

2012. febr. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
61%

Hm én is utálom a sunyi embereket és igaz, hogy észnél kell lenni, de nem mindig elég.


Egy nő nagyon át tudja verni az embert. Igen, ez, hogy legyünk csak barátok, ez rettenetes. Azt szoktam ilyenkor mondani, hogy barátokból elég van nekem, nem szeretnék többet...

2012. febr. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!