Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem utáljátok azt a részt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem utáljátok azt a részt mikor a barátnődet/barátodat be kell mutatnod a családodnak?

Figyelt kérdés

még csak egy barátnőm volt(ott is rühelltem az egészet, még csak azt sem mondtam a szüleimnek hogy van csajom, féltem is attól hogy szembejön valaki ismerős vagy családtag az utcán és be kell mutatnom neki)


de aztán most lehet összejön egy másik ,de tuttira kihagynám ezt a bemutatkozózsdit(még ismerőssel sem szeretek találkozni olyan kor mikor egy lánnyal vagyok) sztetek 17 évesen mindenki így van, ugyértem ez is olyan "majd kinövöd" dolog?17F


2011. jún. 21. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Rettenetes utáltam ezt a részt.
2011. jún. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
16/L gyűlölöm. olyan zavarba tudok jönni ilyenkor:S
2011. jún. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretem..és ha barátom akkor általában csak akkor mutatom be ha komoly a dolog...utálom ezt a részt.
2011. jún. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán márcsak megemlíteni sem szeretem, hogy mi a helyzet.. nemhogy bemutatni:/ sokszor "azt sem tudom, hogy hogy kéne"
2011. jún. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Még fiatal vagy, pár év és rájössz, h egy stabil párkapcsolat kialakításához sokat segít, ha mindkét fél jóban van a másik szüleivel.
2011. jún. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

utolsónál a pont.

bár én 17 éves vagyok, mégis így gondolom. nagyon fontos, hogy ismerjétek egymás szüleit. különben hol találkoznátok? állandóan sétálni mentek a környező utcákba? így nem lehet elmélyíteni egy kapcsolatot.

kérdésre válaszolva: nem utálom azt a részt. első alkalomkor nyilván nagyon izgulok, de egyáltalán nem vészes. :)

2011. jún. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
jah értem ,köszi ,de akkor is utálom
2011. jún. 21. 20:55
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is utálom ezt. Az én szülői oldalamról azért, mert hátha elszólnak valami számomra kínos dolgot, amit nem feltétlenül akartam tudatni a barátnőmmel, mert esetleg érzékenyen érint.

A barátnőm szülei részéről pedig azért nem szeretem, mert egyszerűen tartok attól, hogy hogy fogadnak. El akarom venni tőlük az ő kis drága lányukat, naná, hogy én leszek a főellenség.

De igen, ezeken túl kell lépni. Mert ha túl vagytok ezen, és kölcsönös a szeretet és a tisztelet a családok között, akkor nagyon jó érzés, hogy a háttérből mindenki támogat és mindenki szorít neked. Most szerencsére egy ilyen kapcsolatban vagyok, pedig nagyon féltem a bemutatásnál és a bemutatkozásnál. 28F

2011. jún. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor mindig előkerül pár cinkes sztori rólad, meg persze a családi fotóalbum. Amikor én mutatoik be valakit, azt várom, mert sokat számit anyám véleménye a lányról. Amikor nekem kell menni, akkor kicsit parázok, hogy mi lesz, de ha jó fejek a szülők és megtalálod velük a közös hangot, akkor nem lesz gond. Ha nincs meg a közös hang, akkor annyi a kapcsolatnak is. Állandóan azt fogják a csajnak mondani, hogy nem illetek össze, stb. Ugyan igy van a barátaival is. Ha nem vágódsz be náluk akkor alapból kevesebb esélyed van. Jófejnek kell lenni és nem lesz gond.
2011. jún. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!