Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz, hogy nem szeretek bulizni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, hogy nem szeretek bulizni? Ez baj lesz majd egy lány számára?

Figyelt kérdés
Mindig kapom a meghívásokat, de nem szeretnék menni, szarul érzem magam...
2012. febr. 26. 12:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ez lánytól függ..Én szeretek menni,megyek is hétvégén,mert ilyenkor tudok találkozni a barátnőkkel.Máskor nem nagyon,mert ott a fősuli/munka.Mindenki máshol van hétköznap..Szóval én jobban örülnék olyannak,aki azért szeret elmászkálni néha.Vagy akkor ne legyen gond neki,hogy én megyek.
2012. febr. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
én nagyon nem szeretek elmászkálni, nekem az egy kínzás...
2012. febr. 26. 12:43
 3/16 anonim ***** válasza:
Keress olyat, akinek nem baj. Ennyi a trükk. Én sem szeretek bulizni, sosem voltam még, mégis van barátnőm.
2012. febr. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Értelek.Hát akkor nem méssz.Van ilyen lány is gondolom.
2012. febr. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Az nem.


Ha unalmas vagy, az annál inkább.

2012. febr. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Unalmas? Kérdés, hogy kinek. Biztos nem vagyok érdekes vagy unalmas mindenkinek. Az mindenkinek mást jelent.
2012. febr. 26. 12:46
 7/16 anonim ***** válasza:

Lányban is van olyan, aki nem szeret eljárkálni - csak (erre is gondolj) így nehéz lesz megtalálni egymást, ha egyikőtök se jár sehova!

Nem azt mondom, hogy muszáj Neked lenni a leghangosabbnak és legrészegebbnek, de a társaságba járásnak minden formáját ne utasítsd el, pláne ha ennyire hívnak! Ha otthon ülsz, oda nem megy neked senki ismerkedni, utcán se túl esélyes. Sok embert kell ismerned, úgy lehet találkozni valakivel.

2012. febr. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
A bulizás a társasági programok egyetlenegy formája csak. Miért mondod, hogy otthonülő vagyok? Csak bulizni nem szeretek.
2012. febr. 26. 12:50
 9/16 anonim ***** válasza:
Biztos találsz,olyan lányt,aki szintén nem nagyon jár bulizni.Tuti,h találni fogsz!Nekem is vannak,ilyen barátnőim.:)
2012. febr. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A bulizás nem a társ. programok egyetlen formája. És attól függ, te mit tartasz bulizásnak. Én se csípem a mai diszkó"zenéket" és főleg nem kívánkozom riszálni magam az idióta szövegekre.. Hétvégente a barátaimmal biliárdozni megyek vagy beülünk valahova egy italra és beszélgetünk, jól érezzük magunkat./L
2012. febr. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!