Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anyukám nem akar soha elengedni a barátomékhoz . Mindig azt mondja h miért a lány jár a fiú után . Pedig a barátom is eljön minden héten, de én nagyon szeretek náluk . H lehetne ezt megoldani h ordibálás nélkül engedjen el?

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős problem kamaszkoromból... :D

"Anya, neki van külön szobája, én meg még a barátaimat se tudom ide áthívni, mert kicsi a lakás!"

Ez mindig elég volt. :D

Persze ha nálatok ez nem áll fent, akkor max szépen nézel, meg ilyesmi...

2012. febr. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. febr. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért nem akar elengedni,mert nem tudja őrizni a kislányát,ha az nincs a látótérbe.Ez a ne a lány menjen a fiúhoz csak ürügy.
2012. febr. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
dettó így vagyok. engem csak sok idő múlva és akkor is nagyon nehezen engedtek el a pasimhoz. ebédmeghívással, meg vacsora meghívással próbálkoztunk, pasimnak a szüleit is beavatva. így jött össze néhányszor, hogy én is mehessek oda.
2012. febr. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha 16 alatti vagy meg tudom érteni az anyukádat.
2012. febr. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Erényöv?
2012. febr. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De nagy a gondotok!!A gyerekeimet én is féltem óvom mindentől,DE aminek úgy látom hogy eljött az ideje akkor már én engedékenyebb vagyok.Van egy 19 éves fiam,és 16 lányom.Az utóbbi még hál isten nem tart ott hogy a fiúknál randizgasson.De ha Ő már felkészült rá,és én ezt látom is, ill.a fiún,hát akkor nincs mit tenni,engedni kell a szorításból.Mert ugye az sem jó ha túl szigorúak vagyunk,mert akkor csak hazudozás lesz a vége!
2012. febr. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
17 vagyok ..
2012. febr. 3. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!