Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok arról, hogy 4,5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy 4,5 év együtt járás után a párom még mindig nem tudja, hogy miket szeretek?

Figyelt kérdés

2012. febr. 26. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:

mármint mit miket? kaja, zene vagy mire gondolsz? úgy összességében mindenre? na az már gáz! nem beszélgettetek vagy csak nem figyelt?

mindenesetre nézd ezt végig (feliratos) és megérted a férfi agy működését :)

2012. febr. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Vicuska87 ***** válasza:
Hát azt, hogy nem figyel oda rád egy cseppet sem!
2012. febr. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
gáz... de mennyire nem tudja?
2012. febr. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ja első vagyok és lefelejtettem a videó linkjét :D

http://www.youtube.com/watch?v=K9yXyy5FNRM

2012. febr. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha ajándékra gondolsz, akkor nem gáz. Én se tudtam soha mit venni a barátnőmnek, se ő nekem. Sőt szüleim nekem sem. Ettől még kiválóan ismerjük egymást, de jó ajándékot találni, ami tetszene, az nehéz...
2012. febr. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem

1. túl kiismerhetetlen vagy neki

vagy

2. kicsit felszínes

vagy

3. kicsit lusta

vagy

4. már kimerített minden lehetőséget (ha az ajándékozásra gondolsz)


Nálunk ez mind szerepet játszik egy bizonyos mértékben, de persze az is lehet, hogy a ti esetetekben más az oka. Ha már több mint 4 éve együtt vagytok, akkor szerintem nincs okod félni attól, hogy mondjuk nem szeret, ezért azt mondom, ne haragudj rá, hanem inkább találjátok meg az okát.

2012. febr. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!