Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3.5 év együtt járás (szerelem)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3.5 év együtt járás (szerelem) után. Ha vége-. Meddig tartanátok szünetet, hogy nem pasiztok és nem bonyolódtok újjabb kapcsolatba?

Figyelt kérdés
2011. júl. 1. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
én nem szünetelnék20L
2011. júl. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyből aki jön ..és neked is szimpi?? mert én most szakítottam ma párommal... ő már talált mást.. én nem.. és nem tudom akarom e még.. mert akkor csak r**anc lennék mások szerint..
2011. júl. 1. 16:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem bonyolódnék bele még újabb kapcsolatba,főleg ha túl sem tetted magad...már pedig 3,5 évet nem lehet elfelejteni pár óra alatt...az a fiú pedig nem szeretett már téged ha ilyen hamar mással van
2011. júl. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
előző vagyok.Amúgy meg attól még nem leszel ribanc ha összejössz mással.Nem vagytok már együtt,de azt neked kell érezned,hogy készen állsz-e egy újabb kapcsolatra
2011. júl. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez attól függ hogyan szakítottunk. Ha a kapcsolatban már nem voltak érzelmek, akkor a szakítás sem annyira megrázó, akár másnap képes lennék új kapcsolatra. Viszont ha még mindig szerettem,akkor felteszem tovább tartana a dolog.
2011. júl. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Dottorre ***** válasza:
Én nem tartanék szünetet. Gondolom ,hogy a szakításnak volt oka, és előzménye, az épp elég volt szünetnek. Szabad vagy, éld az életed. Ennyi. Ilyenkor a szünet alatt lehet,hogy kihagysz több olyan lehetőséget is, ami sokkal jobb kapcsolat és szerelem lehetne. A lényeg az, hogy átverni ne verj át senkit, mert az meg szemétség. Ha úgy érzed, hogy nem lennél képes szerelmes lenni valakibe, azt még az ismerkedési szakaszban mond el a másik félnek, döntse el ő, hogy harcol -e , vagy elfogadja a helyzetet, vagy nem kezd ki veled. Így korrekt.
2011. júl. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én szerettem őt.. ő megcsalt....

Én most nagyon sz*rul vagyok... ő már azt sem tudja ki vagyok...

És most nem tudom mi legyen... Mert van egy férfi 29 éves aki nagyon udvarol kitartóan..és mellékesen jó is érzem vele magam... De nem akarom hogy csak egy menekülés legyen.. De félek, hogy lehet megbánom ha nem lépek... és elszalasztom a a boldogságot...

2011. júl. 2. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!