Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy ne essen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne essen rosszul?

Figyelt kérdés

4 hónapja járok a barátommal(Ő 15/F én 16/L). A legjobb barátnője egy lány.

Nem vagyok féltékeny, mert érzem rajta, hogy szeret. Szombat találkoztunk volna, de mindkettőnknek közbejött valami. Felvetette a jövő szombatot, én meg a vasárnapot is(mostanit). Azt mondta, hogy a legjobb barátnőjével találkozik, mert már rég nem látták egymást.

Nem mondtam neki, de ez úgy megérintett, pedig semmi okom rá. Most kérdeztem, ogy milyen napja volt, és leírt egy időtartamot, hogy az jól telt neki(feltehetően akkor találkoztak). Meg múltkor mondta, hogy megjelöltei magát a lány képén, meg hogy összevesztek, stb.

Engem nem zavar, hogy lány barátai vannak, de ez valahogy igen. Mármint nem az, hogy jóba vannak, mert aranyos lánynak tűnik. De múltkor írta neki a lány, hogy szeretlek(barátom mesélte). Ugyanakkor a lánynak nem tetszik.

Mit csináljak, hogy ezzel ne mérgezzem a kapcsolatom?


2012. febr. 26. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérd meg a barátod, hogy szervezzen közös programot hármótoknak, mert szeretnéd megismerni a lányt, lévén a legjobb barátnője. Egy ilyen találkozás után úgyis látni fogod, hogy van-e valami közöttük.
2012. febr. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igazából TUDOM, hogy nincs közöttük semmi, de mégis zavar.

Tudom, hogy nem csalna meg, ismerem annyira:)

Szerintem ha felvetném egyből azt gondolná, hogy féltékeny vagyok:(

2012. febr. 26. 19:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nyíltan megmondanám neki, hogy ez téged rosszul érint, zavar. Lehet neki lány barátja, de tudja hogy milyen határok vannak. Én se engedem, hogy barátom kettesbe legyen valakivel, ahogy ő se nekem. :) 19/L
2012. febr. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az első vagyok. Hidd el, hogyha szereted, és szépen, nem kiabálva felveted neki, hogy szeretnéd, ha bemutatna a legjobb barátjának, biztos örömmel teszi.

Én lány vagyok, fiú a legjobb barátom, közös albérletünk van Pesten, mindkettőnknek elég régóta tartó párkapcsolata van, mégsem hallottam egyszer sem a páromtól, hogy bezzeg...

Mert ismerik egymást, az évek során barátok lettek.


Tudod, amit nem ismerünk, azt mindig negatívan szemléljük.

2012. febr. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!