Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok gyakran csinálják,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok gyakran csinálják, hogy nem mondják ki, mit szeretnének a barátjuktól, csak utalgatnak, meg rébuszokban beszélnek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 26. 21:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, gyakran csinálják...
2012. febr. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

igen


16/L

2012. febr. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen, bár értelme nincs. Én az egyenes beszédet szeretem. Ezt meg is mondtam a barátnőmnek.
2012. febr. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

s miért?


van aki nem?

2012. febr. 26. 21:49
 5/11 anonim ***** válasza:
Egy bizonyos szintig igen (érettség, a kapcsolat állapota), aztán rájövünk, hogy egyszerűbb, ha egyenesek vagyunk. (Én legalábbis így voltam ezzel.) /L
2012. febr. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

azért mert vannak olyan lányok akik azt nem tudják felfogni hogy minden ember máshogy szeret, máshogy fejezi ki a szeretetét, és azt szeretnék hogy a pasijuk ugyan azt adja amit ők adnak a pasijuknak. de ez bizonyos értelemben lehetetlen mert mindenki más téren mutatja ki a szeretetét.


szerintem ezért.


második voltam

2012. febr. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
igen, mert sokkal jobban esik, ha úgy tűnik, hogy a másiknak magától eszébe jutott valami, még ha kis segítséggel is... az már nem olyan, amikor kerek perec megmondom, mire vágyom, és megcsinálja, mert az csak egy "parancsteljesítés", nem önálló kedveskedés... azt szeretném, ha ő maga gondolkodna el, mivel lehetne kedveskedni nekem, mert meglepetést akar okozni
2012. febr. 27. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, eléggé ki lehet akasztani egy fiút az ilyen felfogással. Ahogy látom, ti lányok sem tudjátok utalgatásból kitalálni, mit szeretnék - tudom, mert kipróbáltam párszor - így mi fiúk se... És nem parancsteljesítés.
2012. febr. 27. 09:24
 9/11 anonim ***** válasza:
nem tudom, az én páromnak sosem esett nehezére kitalálni, mire vágyom...néha megérti egy mozdulatból is :) (pl szex közben)
2012. febr. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Van ilyen ember is, de elég ritka. Iszonyú idegesítő ez a szokás.
2012. febr. 27. 09:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!