Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség, most mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség, most mit csináljak? 18 éves lány vagyok de még soha nem jártam senkivel...

Figyelt kérdés
Bevallom hogy nem vagyok az a bombázó tipus de valahogy mindig elkerülnek messziről a pasik nem tudom hogy miért. Volt pár fiú az életemben aki tettszett de soha nem tudtam kezdeményezni mert félek a visszautasitástól. A szexet is nagyon kivánom. Rengeteget maszturbálok ostanában és egyszerüen nem tudok leszokni róla. Nem akarom saját magammal elveszíteni a szüzességemet ezért van olyan hogy hátulról csinálom. Segítség, most mit tegyek??
2009. jún. 7. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szedd össze a bátorságodat és ha valaki megtetszik akkor kezdeményezz te is. És járj olyan helyekre ahol új emberekkel ismerkedhetsz
2009. jún. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
légy magabiztos, mert ha félsz akkor ez sugárzik rólad és ezért kerülnek el a pasik csak fel a fejjel és nyugottan kezdeményezz. Ne félj a visszautasítástól, ez mindenkivel megtörténik hanem haladj tovább.
2009. jún. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én ugyan ilyen voltam, a csőlátásomnak köszönhetően :D

De elkezdtem más emberekkel ismerkedni stb, és igen, ez a megoldás! Azóta már volt barátom és most van is!

Te is járkálj el olyan helyekre ahol sok az ember, lehet ismerkedni. de ha jót akarsz magadnak, NEM DISZKÓBA!!!!

2009. jún. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Körbenézel és válogatsz, ennyi. Nő vagy, neked csak fel kell kínálnod magad, aztán válogatnod.
2009. jún. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az írásodból az jött le, hogy fel akarsz szedni valakit, aki elveszi a szüzességedet, aztán annyi. Ha nem így van, akkor bocs. Az exem is így vesztette el, és nagyon megbánta. Szerintem sem érdemes, inkább várj, amíg beleszeretsz valakibe! Én majdnem 20 voltam, mikor először volt barátom, és se diszkóba, se semmilyen társaságba nem jártam, munkahelyen jött össze a dolog. De azért járj ismerkedni, vagy kérd meg a barátnőidet, hogy mutassanak be pár ismerősüknek!

A szexről. Teljesen normális, hogy kívánod, mindenki így van vele. Masztizás nem gáz, csak vigyázz, hogyan csinálod, mert ha nagyon hozzászoksz egy ingerhez, akkor később lehet, hogy nem tudsz majd máshogy elmenni. Ha pedig beleszeretsz valakibe, ne feküdj le vele gondolkodás nélkül, előbb ismerd meg, mert kegyetlen nagy pofon tud az lenni, mikor kiderül, hogy csak arra kellettél neki, aztán amint megtörtént a dolog, elhagy!

2009. jún. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is 20 éves koromig vártam, mire lett egy barátom, de ő olyan értékes ember, hogy megérte rá várni.

Velem már előtte is akartak járni fiúk (nem ezrével, de volt érdeklődő) vagy egyéb szándékaik voltak, de én kivártam és nem bántam meg.


Amúgy mivel több az időd barát nélkül, azt fordítsd magadra, művelődj, szépítkezz, amennyire a pénzed engedi légy trendi, hogy felfigyeljenek rád a fiúk.

Járj strandra, kávézóba, plázába, ne ülj otthon semmiképp és ne látszódjon rajtad, hogy minden áron be akarsz pasizini!

2009. jún. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én is hasonló cipőben járok, csak fiúként. Amiket írtál az teljesen normális. Ha gondolod privátba megírhatod az msn-címedet és beszélgethetünk.
2009. jún. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!