Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ne gondoljak erre az egész beszélgetésre, hogy ne haragudjak rá?

Figyelt kérdés

A minap a barátommal az exekről beszélgettünk, és megkérdete, hogy nekem kivel volt eddig a legjobb a szex. Nekem két partnerem volt eddig összesen, így természetesen (és valójában is) ráesett a választás!

Én megkérdetem ugyan ezt, mire ő azt mondta, hogy középre tenne, mert volt már ennél jobb is neki, és ne haragudjak, de ez így van. Lehet, hogy az akkor és ott volt és lehet ma már teljesen másmilyen (akár rossz is lenne!)


Lényeg az: Nekem ez nagyon rosszul esett, próbálom nem kimutatni, azt mondtam, nem fogok haragudni rá ezért, de azóta nem megy vele a szex. Mikor szeretkezünk mindig eszembe jut ez a mondata, elkalandozok másfelé, nem tudom élvezni, az van előttem, ahogyan mással szeretkezik, és akaratlanul is (ezek miatt) elkezdek haragudni rá.


Szerintetek elmondjam ezt neki? Nem akarom megbántani, de nem tudom ezt kezelni, vagyis rosszabbul mint gondoltam. Mitévő legyek?


2012. febr. 26. 23:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp mond el neki.
2012. febr. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%

Nem csodálkozom, nekem is sz*rul esett volna, beszélj vele róla, esetleg kérdezd meg, hogy mit tehetnél, hogy jobb legyél.

Ne aggódj, hogy megbántod, ő ugyanezt tette veled. Beszéljétek meg

2012. febr. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy szeret Téged.. itt lehet burkolt célzást tett az orális szex hiányára..
2012. febr. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Azt megkérdeztem még akkor, hogy szeretné, hogy ha változtatnék valamin, erre azt mondta, hogy nem, mert jó velem. Csak az akkor és ott jobb volt.


De én azt nem értem, hogy akkor itt és most, miért nem tudok én jobbat nyújtani, ha ő elmondja. De azt mondta nincs mit mondjon mert jó velem. Nem értem nekem ez olyan egymással szemben áll.


A korunk: 20/L, 28/F

2012. febr. 26. 23:12
 5/14 A kérdező kommentje:
Az orális szex totál kizárt, mert ő azt mondja,gyűlöli. Egyszer akartam csinálni, akkor is magához húzott és nem hagyta, azt mondta neki ez nem kell!
2012. febr. 26. 23:13
 6/14 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom, hogy vannak nők, akiket egy pasi a szex miatt értékel, és vannak, akiket szeret... még azt is el tudom képzelni, hogy másnak engedte az orált, de veled szemben ezt megalázónak tartja, mert szeret...

Szóval szerintem ne sértődj meg ezen, mert veled van, téged akar, lehet, hogy volt olyan nővel, aki jobb volt az ágyban, de nem biztos, hogy másban is jó volt. Az összképben biztos te vagy a jobb, hiszen veled van!

2012. febr. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ilyet mondott? Micsoda tapintatlan idióta. Ráadásul utálja az orális kényeztetést, dupán idióta. Érdekes srácot szedtél fel. Nekem is volt olyan exem, aki kijelentette hogy volt már szebb, okosabb és jobban szexelő barátnője is. Mindhárom különböző lány volt. Végülis lehet, hogy ezen kívül a barátod minden más téren jobbnak lát az exeknél (szebb vagy okosabb kedvesebb...)... de jobb lenne vele megbeszélned ezt a sérelmet. Én megértem ha felidegesített...
2012. febr. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%
Nekem is rosszul esett volna. Sőt, lehet, hogy paranoiás vagyok, de én azt gondolom, hogy szándékosan kérdezett rá erre nálad... Hogy visszakérdezz, és ezt elmondhassa. Bár, hogy mi volt a pontos célja ezzel, azt nem tudom.
2012. febr. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem pont tegnap este egy baráti iszogatáson bökte ki úgy egy 9 fős társaságban, hogy igazság szerint vannak olyan alkalmak mikor már azt várja, hogy vége legyen és aludhasson.. Majd mikor megjegyeztem, hogy ilyenkor igazán szólhatna hozzám vágta, hogy milyen romantikus képzelgéseim vannak, nem vagyok én Disney hercegnő és tuti nyálas lányregényeken nőttem fel... Persze mikor megjegyeztem, hogy időnként úgy érzem, maszturbációs segédeszköz vagyok és csak azért nem fordulok le róla és alszom mikor tudom, hogy nem lesz orgazmusom mert legalább neki szeretnék egy jó estét szerezni..

20N

2012. febr. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Utolso es te meg mindig egyutt vagy ezzel az emberrel? Nekem AZNAP ESTE lapatra kerult volna.
2012. febr. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!