Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15-16 év körüli lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-16 év körüli lányoknak mennyire fontos hogy a fiújuk jól nézzen ki?

Figyelt kérdés
Nyugi, nem vagyok pedofil, mert én is ebben a korban vagyok
2012. febr. 27. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Fontos az első benyomás amit kinézet alapján döntök el, mert először megnézem a srácot mielőtt beszélgetek vele...nem várom el hogy úgy nézzen ki mint egy görög isten!! csak adjon magára :) aztán ez mind semmit nem ér ha a jó kinézet mellé bunkó tajparaszt a srác! :) remélem segítettem 17/L (remélem beleférek a 15-16 évesek legfelsőbb határába)
2012. febr. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem fontos. jó nem azt várom el h egy Taylor Lautner legyen de azért adjon magára:)
2012. febr. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

teljesen egyetértek az elsővel :)) fontos h adjon magára, de nem a legfontosabb!


15/L

2012. febr. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
kb annyira fontos mint az embernek a levegő vagy a víz.
2012. febr. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fontos, persze legyen normális is, de igenis fontos főleg ebben a korban hogy hogy néz ki.
2012. febr. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
fontos hogy ápolt legyen, senki se szereti a szemetest szagolgatni. hatalmas változásokat sose tegyél egy lányért, mert akkor az nem olyannak szeret amilyen vagy, légy mindig önmagad!:) valaki egyszer úgyis beleszeret az igazi énedbe:)
2012. febr. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nekem nem annyira a kinézet számit. a szeme (jó pont ha kék *.*) és a személyisége.

én most pl olyan srácba vagyok beleesve akit mindenki lerondáz és a csajok csaj fuuujolnak rá de szerintem nagyin cuki

szóval nekem egyáltalán nem fontos nekem :D

2012. febr. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Külső megfog, belső megragad, szex magáhozláncol...xDDDDDD
2012. febr. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
15L Nekem elég fontos, mert mindig mikor rá nézek, jobban érzem magamat ha szép az akit látok. Ti fiúk nem így vagytok ezzel? A lányok abba szeretnek bele amit látnak, majd amit hallanak... és végül tudod mi jön: amit éreznek:))
2012. szept. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!