Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A 18-20 év körüli lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 18-20 év körüli lányoknak bejön ha valaki elegánsabban öltözködik?

Figyelt kérdés
Én inkább ingeket, szövetkabátot, bőrcipőt, kötött felsőket hordok (de nem mindig). Ez bejön nektek vagy inkább a prémes kabátot meg a szakadt farmereket, tornacipőt kedvelitek? Az elegánsabb öltözödés bejön vagy túl komolynak gondoljátok az illetőt?
2012. jan. 7. 17:53
 1/8 anonim válasza:
hát.. sztem nem
2012. jan. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez még nem elegáns.. Az elegáns az ott kezdődik, h Hugo Boss, Armani , Versace öltöny.
2012. jan. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szóval ha nem veszek 1200 dollárért designer öltönyt akkor nem lehetek elegáns. Jól van ülj le hülyegyerek...
2012. jan. 7. 17:59
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]


nekem ez jön be !!!

2012. jan. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem jó az ízlésed. :)

De az a lényeg, hogy Te jól érezd magad abban amit viselsz.

2012. jan. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ez a kor az amikor már nagyjából megkomolyodnak annyira hogy belássák az igazi férfiak nem rózsaszín ingben vasalt hajjal,répagatyában tornacipőben flangálnak.

Ilyenkor már kevésbé fontos a divatos öltözködés,jó azér ne légy csöves,inkább már az anyagi háttered lesz fontosabb.Lehet ez ellen tiltakozni de ezek ösztönök,nő elsősorban leendő csemetéi biztonságát tartja szem előtt,alkalmas e a családfő biztosítani megfelelő hátteret nekik stb.

2012. jan. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem bejönne! :D Szeretem az ízléses öltözködést. És bolondulok az öltönyökért xD

17/L

2012. jan. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 whatshername ***** válasza:

Nekem is bejön!:)


21/L

2012. jan. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!