Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek vele, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek vele, vagy hagynátok az egészet? Nagy bűnt követett el a szemetekben?

Figyelt kérdés

Van 1 srác 26 éves, van a barátnőm 22 éves, és én szintén 22. Barátnőm és a srác jártak 3 évig, majd a lány szakított vele, aztán újra visszaakart menni a sráchoz, de a srác már nem. Közben én a sráccal rengeteget beszélgettem, úgymond én voltam mindkettőnek a támasza, nekem sírt mindkettő, csakhogy időközben a srác belém zúgott, és őszintén szólva nekem sem közömbös. Lényeg a lényeg, elcsattant 1 csók, és ő szeretne velem járni. Megkértem, hogy senkinek ne mondja el ezt, legyen kettőnk titka még 1 darabig a barátnőm miatt. Találkozott 2 közös ismerősünkkel, és szépen elmondott nekik mindent, este pedig együtt buliztunk velük, és én továbbra is megjátszottam magam, pedig tudta az a 2 illető, hogy mi a szitu. Tegnap itt volt az egyik, és elmondta, hogy amúgy tudnak rólunk, és nevetséges volt, hogy én úgymond játszottam magam. Mondanom sem kell, hogy rettentő rosszul esett, hogy a srácban már most sem bízhatok, mi lesz később. Mondtam neki, hogy tudom, hogy elmondta, de még annyit sem mondott, hogy bocsánat, csak miután szóvá tettem neki...mondtam, hogy csalódtam benne, de csak annyit tud hajtani, hogy nem akar elveszíteni.

Foglalkoznátok vele ezek után? :)


2012. febr. 28. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Én biztos nem....nagyon nagy tüdőő a gyerek!!!(Tobbet ér a barátság,mint 1 faszi,hidd el!)
2012. febr. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jah azt elfelejtettem írni, hogy barátnőmnek már elmondtam a dolgokat, normálisan megbeszéltünk mindent, nem haragszik, csak rosszul esik neki, de neki is alakul már 1 kapcsolata. Szóval a lánytól most tekintsünk el, ha lehet. :)
2012. febr. 28. 12:26
 3/7 anonim ***** válasza:
én akkor is lefosnám a fejét...elvesztette a hitelességét,hiteltelenné vált...
2012. febr. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát igen, csak úgy éreztem őt tudnám szeretni, de így meg úgymond feleslegesen bántottam a barátnőmet....ez a legrosszabb az egészben, mert úgy voltam vele, hogy tényleg akarom a srácot, és így """megéri"""
2012. febr. 28. 12:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Elmondta. Szerintem nem nagy ügy.
2012. febr. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De épp ezaz, hogy rájöttem, mondtam neki, hogy tudom, és akkor is csak magyarázkodott össze vissza, nem mondta volna azt, hogy igen, elmondtam, ennyi és felelősséget vállal, hanem még majdnem tagadta is. És erre mondtam neki, hogy így hogy bízzak benne, majd máskor is kitálal mindent kettőnkről? vagy rólam...szóval értitek...vagy tényleg én fújom fel? Azért ide írtam, mert olyanok tanácsait várom, akik nem érintettek a dologban, és látják kívülről a helyzetet, mert én fogalmam nincs mit tegyek :)
2012. febr. 28. 13:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk barátnőmékkel egymás exei alapból tabu volt mindig,de szerintem ez nem is korrekt a másikkal szemben. Én biztos a barátságot választanám nem a pasit.
2012. febr. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!