Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik hogy egyik fiúba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik hogy egyik fiúba szerelmes vagyok, a másikat pedig szeretem?

Figyelt kérdés
Most nem ezekre a "ha igazán szeretsz valakit akkor nem érdekel más" bölcsességekre vagyok kíváncsi, hanem tapasztalatokra. Szóval, az egyikbe nem vagyok szerelmes, de nagyon mélyen érzek iránta, szeretem őt magát, ahogy van. A másik iránt másképp érzek. Szerelmet. Két szék között vagyok, nem akarok a padlón kikötni, de nem tudom mit tegyek. Az egyik a mostani párom, a másik pedig egy nagyon régi barátom. Párommal pár hónapja nagyon megromlott a kapcsolat, ezért nem akarok meggondolatlan döntést hozni, és főleg nem egyik pasi karjaiból a másikba futni, vagy egyik rossz kapcsolatból beleugrani egy másik rosszba. :(
2012. febr. 25. 20:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%

ha igazán szeretsz valakit akkor nem

érdekel más

bruhahaha de gonoszllenni

2012. febr. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha igazán szeretsz valakit akkor nem érdekel más.
2012. febr. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem olvastam el a lentieket, de szerintem egyértelmű, hogy akit szeretsz, azzal barátok legyetek, akibe szerelmes vagy, azzal pedig járj!
2012. febr. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én ugyanígy voltam,csak én két lány között, s végül kiderült h amelyikbe "szerelmes" voltam,az csak fellánfolás volt,így azt a lányt választottam,amelyiket mélyen szerettem;)
2012. febr. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Igen, létezik. A barátod szereted és másba vagy szerelmes? Jól értem? Mert ez nem egyértelmű. De így lenne logikus:)

Szóval létezik ilyen. Az agyadban dolgoznak biokémai folyamatok (szerelem), közben attól még szerethetsz mást mint "őt magát". Ha viszont jó a kapcsolatod a pároddal, akkor nem érdemes a fellángolást választani. Ha rossz, akkor meg inkább azt válaszd szerintem. Hosszú:)

2012. febr. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Létezik. A-t szereted, B-be szerelmes vagy. Ha már nem vagy A-ba szerelmes kár húzni az időt, sajnálatból vele maradni értelmetlen és nem dukál. És B-vel boldogabb lennél, szerintem.
2012. febr. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Ha egyszerre két embert szeretsz, válaszd a másodikat, mert ha az elsőt igazán szeretted volna, nem szerettél volna bele a másodikba."


Szerintem ez mindent elmond.

2012. febr. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Természetesen van ilyen, sajnos egyre gyakrabban fordul elő az, amit leírtál, hogy egyik kapcsolatból azonnal beleugrik a másikba. Jól gondold meg, hogy a párodat szereted-e még annyira, még a "veszekedések" árán is, hogy vele maradj és küzdj azért, hogy ne romoljon tovább a kapcsolatotok és azt is, hogy a régi barátodat mennyire tudnád igazán szeretni, ha összejönnél vele és nem-e lenne rossz, hogy egy barátságot is tönkretehetsz vele, mert ha egyszer tényleg beleszeretsz és szakítanátok, utána már nem lennétek olyan jó barátok, mint az elején.
2012. febr. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

21:08 nak teljesen igaza van... hogyha az a srác akivel most együtt vagy, lenne a tökéletes számodra és ő is hasonlóan érezne ... akkor nem romlott volna meg a kapcsolatotok, és nem szeretnéd az új fiút... ha később szerettél bele akkor az talán azt jelenti, hogy ő többet tud adni, és hogy ha tudat alatt nem akarnál mondjuk vele lenni, vagy kipróbálni akkor ez a dolog fel se merült volna benned. Szerintem ne ragaszkodj a régihez csak az emlékek miatt vagy azért mert mondjuk félsz a szakítástól, mert mellette csak szenvedsz a harmadik fél miatt...

lehet boldogabb leszel mellette...

És amúgy nem vagy pécsi véletlenül? :D

2012. febr. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
hogy hívják a szerelmedet?
2012. febr. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!