Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatokban tapasztalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatokban tapasztalt srácok, csajok! Működhet ez a párkapcsolat?

Figyelt kérdés

4 évvel ezelőtt együtt voltam egy sráccal 6 hónapot. Most újra össze jöttünk lassan 1 éve vagyunk együtt újra.

Hozzá teszem távkapcsolat. Féltékeny vagyok...sokszor ok nélkül,de volt amikor adott rá okot és hazudott is,de ezeket tisztáztuk. Gond az,hogy nem lehetünk többet együtt,így a féltékenység sem múlik el. Terveztünk hosszú távra,de az még pár évbe bele telik mire sikerül véghez vinni. Amúgy minden tökéletes a kapcsolatban. Túl lehet élni még 2-3 évet így?

Képesek vagyunk mindent megbocsátani egymásnak..őrülten szeretjük egymást.Próbáltuk többször elengedni egymást,de mindig egymásra találtunk és együtt maradtunk. Szóval a szakítás nem megoldás. Vannak dolgok amiket nehezen tudunk kiküszöbölni.


2012. febr. 28. 13:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Barátom 1 évig járt egy csajjal, majd 5 éves távkapcsolatba kerültek. Most kérte meg a kezét, igent mondott...
2012. febr. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mi volt a féltékenység oka? lehet h csak félreértetted a dolgot..
2012. febr. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
irhatsz privit is..
2012. febr. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Csak szeretet és akarat kérdése.A távolság nem lehet akadály, ha szeretitek egymást, valahogy kibírjátok a nehézségeket, amíg nem alakul úgy, hogy összeköltözhettek.

Volt távkapcsolatom és lehetett volna komoly kapcsolat belőle, de a fiú végül elkezdte keresni a kifogásokat, a távolságot okolva.Talán belefáradt, vagy megijedt attól, hogyan tovább?Nem derült ki..

2012. febr. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Itt nincsenek kifogások. Elismerjük ha a másik tévedett...őszintén bocsánatot kérünk. Elfogadjuk őket és nyugodtan megbeszéljük a gondokat és soha nem vitatkozunk.

Csak nem értem... Néha olyan mintha feladnám az egészet vagy elegem lenne az egészből,mert őrülten nehéz. De végül mindent megtudunk oldani. Van amit 1 hónap alatt van amit 1 óra alatt. Változó... idő kérdése. Csak megint elbizonytalanodtam.

2012. febr. 28. 13:32
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi 1 év után összeköltöztünk, mert nagyon nehéz volt, hogy messze volt. Bár az is számít hány km-re vagy tőle, nálunk az 320 volt.
2012. febr. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én távkapcsolatban, majd távházasságban éltem 6 évig (a munkája és karrierje miatt, amin nem is akart változtatni). Egyedül töltött esték, hétköznapok... Nem voltunk féltékenyek, de mégis elváltunk.
2012. febr. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mindenféleképp össze költöznénk. Legkésőbb 2-3 éven belül. És a távolság köztünk 300 km. :)
2012. febr. 28. 15:54
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi is 1 éve vagyunk együtt,szintén távkapcsolatba csak annyi különbséggel h köztünk nem 300km szokott lenni hanem 1000-2000km a munkájából adódóan. Nálunk is voltak féltékenykedések és egyéb gondok amiket eddig mindig megoldottunk.Voltak mélypontok,de szerintem ilyen minden kapcsolatba van.Én bizok benne,ha szeretjük egymást akkor sikerülni fognak a terveink:)szóval kitartás nektek is!
2012. febr. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!