Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Közösségi oldal (ak) on ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közösségi oldal (ak) on ti jelölitek a párotok szüleit?

Figyelt kérdés

Nem tudom, mennyire illetlen ha nem teszem, addig amíg csak járás szakaszban van egy kapcsolat én tolakodónak tartom. (Ha ő teszi az megint más eset.)

Ti bejelölitek a szüleit? Ha igen/nem miért teszitek?

Egyáltalán jelölitek, hogy kapcsolatban vagytok?


kort és nemet is írjatok légyszives


Köszönöm szépen!



2012. febr. 28. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha kapcsolatban vagy valakivel, és bemutatott már a szüleinek akikkel úgy alakult, hogy jó a viszonyod, akkor miért ne?
2012. febr. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én szarok az ilyesmire, de szerintem párom anyukája nincs is fent facebookon.

A húgai bejelöltek engem, azt visszaigazoltam, de igazából lesz.arom, ha szétmennénk, majd letörlöm őket...


Bejelöltem, hogy kapcsolatban vagyok, küldtem neki egy felkérést, de azt nem volt kedve elfogadni, szóval így függőben maradt.


Szerintem ha akarod jelöld, sokat nem számít.

2012. febr. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! :) Én a volt barátom anyukáját bejelöltem(Amikor még együtt voltunk nem volt facebookja, sőt kb.senkinek se az országban) Visszajelölt, néha levelezünk, jóban vagyunk még mindig. A mostani barátom anyukája ő jelölt be, aminek nagyon örülök, a bemutatásom után pár nappal:)
2012. febr. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam mindenki látja, hogy kapcsolatban vagyok, és azt is hogy kivel. De mi már évek óta együtt vagyunk. Barátom szülei nincsenek fent facen, csak a tesói. De ha fent lennének, valószínűleg akkor se jelölném be őket, nem igen vagyok velük jó viszonyba. :(
2012. febr. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én bejelöltem őket, eljegyzés után, a párom hugai is bejelöltek engem.

Igen ki van írva, hogy kapcsolatban vagyok, hogy van férjem.

Egyáltalán nem baj, ha bejelölöd a szüleit, ha ismered őket, és jóban vagytok. De figyelni fogják miket írsz ki :)

29/N

2012. febr. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!