Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tette ki a volt párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tette ki a volt párom egy közösségi oldal üzenőfalára a Tancsapda-Örökké tart cím számát?

Figyelt kérdés

Írtam neki sms-t,amikor otthon voltam,de nem tudta h az én számom,aztán megírtam neki ki vagyok...azóta nem írtam,és ő se,csak tegnap néztük össze,és ezt este tette ki!Azt hiszem még midig szeretem,és nem tudom,hogy ő hogy érez.Nekem van párom,de az ex felé nem merek lépni!Nem vitázva váltunk el,utána is beszéltünk,csak,azóta nem keres(mert ő szokott)amióta a fülébe jutott,hogy eljegyzésünk volt!Anno testiség nem volt köztünk,emiatt nem vonzódhatok hozzá.

És ne támadjatok,hogy akkor éljek boldogan,mert szeretem a páromat,de őt is,és ez szerintem is rossz,csak nem tudom kezelni!


2011. márc. 30. 07:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha az után rakta ki, hogy irtál neki, akkor valszinüleg felkavarodtak benne az érzelmek és ezt akarta ezáltal kifejezni. Hogy benne ez az érzés "örökké tart".
2011. márc. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor hogy lépjek feléje?Vagy ne csináljak semmit?
2011. márc. 30. 07:43
 3/9 anonim válasza:
Egyetértek az előttem válaszolóval. 23/L
2011. márc. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát, ha jól értettem, neked eljegyzésed volt. Szóval, ha szereted a vőlegényed akkor ne lépj. Neked is jobb, neki is. Ha viszont mégse szereted valamiért annyira, az exeddel nem haragban váltatok el és még a szex sem hozható fel indoknak, akkor az nálam azt jelentené, hogy eléggé megfogott és lehet meggondolnám, hogy mégegyszer nekifussak. De te tudod, hogy mit érzel. De lehet nem érimeg eldobni a biztost, a bizonytalanért. Minden esetre bármit is csinálsz jól fontold meg.
2011. márc. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De mit tegyek??
2011. márc. 30. 08:13
 6/9 anonim ***** válasza:
ezt neked kell mérlegelned... ebben senki más nem dönthet...
2011. márc. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én is pont attól tartok,h a biztosat egy bizonytalanért...2 vasat,meg nem fogok a kezembe tartani!:(
2011. márc. 30. 08:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Két vasat a tűzben kell tartani, nem a kezedben. De ha nálad szokás "igen"-t mondani valaki olyannak aki mellett azon gondolkodsz, hogy lépj az "ex"-ed felé, akkor neked igazából mindegy.
2011. márc. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Első sorba szerintem völegényeddel esküvőbe semmi képp se menj bele...Amig el nem döntöd mien érzések vannak benned ne lépj túl előre.

Vedd fel az exeddel a kapcsolatot,menj el vele 1 nap sétálni v valami,és meglátod hogy érzed majd magad...Szerintem 1 nap is elég hogy eldöntsed meiket szereted jobban,és ha az exeddel jobban érzes magad,akk bármennyire is nehéz bontsátok fel az eljegyzést majd szakisatok...

2011. ápr. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!