Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már olyan helyzetben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már olyan helyzetben, hogy már az elejétől kezdve érezted, valami bennsőséges kapcsolat alakult ki köztetek, mégsem teljesedhet be a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Már csak ahogy egymásra néztek, érzitek, hogy meg van a vonzalom, mégsem lehettek együtt? Tapasztaltatok már ilyet? Kor és nemet is légyszíves.
2012. febr. 28. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:

én pont ilyen helyzetbe vagyok.


Nő 39 éves én 24 F.

2012. febr. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

igen..

16 évesen volt egy rövid (7 hónapos ) történetünk együtt, most, 10 évvel később, ismét összetalálkoztunk, de én már férjnél vagyok, és van egy kicsi lányom...verem a fejem a falba, rettenetesen szenvedünk mindketten..hibát hibára halmoztunk, nem mertünk kezdeményezni, most valami fal leomlott közöttünk, találkoztunk, ezzel megindult egy lavina...soha sem szűnt meg a szívünk egymásért dobogni, és most olyan, mintha újra élednénk, de meg van kötve a kezünk :( rettenetesen szomorú vagyok, a férjem sem ezt érdemli...nem tudom mit tegyek...

2012. febr. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen és ez nagyon fájdalmas dolog,hogy tudod,hogy mindketten szeretnétek de mégsem lehettek együtt! Velem is ez történik már 3 éve húzódik és még mindig nagyon szeretem, tudom, hogy ő az igazi számomra,hisz tökéletes nő ! én 24/F ő pedig 40/N
2012. márc. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen... :( nagy a távolság, és talán én még fiatal is vagyok... én 15/l ő 24/f...
2012. márc. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!