Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez esetben, mitévő legyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez esetben, mitévő legyek? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy lány. Összejöttünk. Friss kapcsolat, 6 napja járunk. Én fel állítottam egy képet magamban, az eddig ismert vonásai alapján róla. Abban, bíztam hogy egy komoly felfogású, érett csaj. Ma mondta, legjobb barátom, hogy az egyik közös haverom megnézte kivel vagyok együtt. Na ez a csaj mesélte haveromnak, hogy hallotta ahogy barátnőm meg a legjobb barátnője (ez az információ helytálló, mert tudom ki a legjobb barátnője) Beszélgették hogy milyen jót d.gott egy buliban, Meg hogy mekkora farka volt a csávónak. Nem is féltékeny vagyok, hanem inkább meginogott ez a kép előttem. És akkor inkább most 1 hét után döntsek valamit, mint 2-3 honap mulva átb.sszon, mikor beleszeretek.. Ti mit tennétek?!
2012. febr. 28. 16:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Akár vele is megbeszélhetnéd... Többet segítene ez ügyben, mint mi. Amúgy a hallgatózókban sem feltétlen érdemes bízni, főleg, hogy félre is érthette...
2012. febr. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én eddig mindig olyanokkal jöttem össze akiket régebb óta ismertem. De gondolom nem hallgatnék másokra, magam deríteném ki milyen a lány. A pletyka az csak pletyka.
2012. febr. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!