Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok, tetszem neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, tetszem neki? Ilyen esetben léphet a lány? Legyek türelmesebb? Bármilyen idevágó válasz segítség. Bővebben alul.

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel szünetekben elég sokat találkozunk. Nem beszéltünk még, de észrevettem, hogy sokat néz engem, és amikor találkozik a tekintetünk, mindig mosolyog. A barátaim szerint bejövök neki, csak az lehet a baj, hogy félénk. Ez az időszak már vagy 2 és fél hónapja tart, és nemrég rájöttem, h valszeg nem fog lépni... Most menjek oda én, a lány oda a fiúhoz, és én, a lány kérdezzem meg, h. eljönne e velem valahova sétálni/beszélgetni? Vagy ez még korai, és várjak? De meddig?

Az is érdekelne, hogy ilyen esetben egyáltalán bejövök-e a fiúnak? Talán egy fiú jobban meg tudná válaszolni ez utóbbit.. És lépjek én? :S Fogalmam sincs, de valami már igazán történhetne..


2010. jan. 13. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Az az igazság, hogy kicsit ráismerek ebben a fiúban a korábbi saját magamra. Én elég félénk voltam a lányokkal kapcsolatban és mindig volt aki tetszett, de nem mertem kezdeményezni, mert nem voltam benne 100%-ig biztos, hogy én is tetszem a kiszemelt lánynak. Ezért többnyire reménykedtem abban, hogy a lány ad valamilyen egyértelmű jelet. Tehát: a te esetedben a fiúnak több mint valószínű, hogy tetszel, csak nem biztos a dolgában. Szerintem adjál neki valamilyen jelet, hogy biztos legyen abban, hogy nem fog felsülni, hogyha bepróbálkozik. Ha még ígysem lesz semmi, akkor átveheted az irányítást, persze nem túl rámenősen. Vannak fiúk, akiknél ez csak így működik.
2010. jan. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nyugodtan léphetsz te is!Lehet,hogy kicsit félénk de viszont jó párod lenne! Emiatt ne szalassz el egy alkalmat! Vagy vedd fel iwiw-en és írj neki ott! Szia! Drukkolok
2010. jan. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

mire várnál? Csodára? mert kb csak az segíthet, ha csak

távolról lopva bámuljátok egymást.


Menj oda hozzá, és kezdj el beszélgetni vele. Még nem is ismeritek egymást, tehát talán ezt kéne először. Aztán a többit majd meglátjátok.

2010. jan. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Először is, hadd köszönjem meg, hogy megválaszoltátok a kérdésemet! :)

Elsőként az első, vagyis a 14:38-as válaszolótól szeretném megkérdezni, hogy mire is gondolt pontosan? Milyen jelet küldjek neki? Mert ezt nem vettem pontosan... De azért köszi a választ, mert más problémáimra viszont elég teljes válaszokat adtál, és ezek segítettek! :)

A második válaszadó, 14:39-es azt tanácsolta, iwiw-en jelöljem be.. Hát, sajnálattal tudatom, hogy nincs fent... :)

14:45-ös: Miről beszélgessek vele? Mert őszintén szólva egy komplett mondatot nem tudnék kinyögni, és sztem olyan piros lennék, mint a stoptábla, és kb ugyanazt a hatást érném el vele... Jah, és folyton a barátaival látom, és.. szóval légyszi valahogy ezeket segítsetek megválaszolni! Nagyon fontos lenne, még ma, légyszi!

2010. jan. 13. 14:59
 5/8 anonim ***** válasza:

Hogy találkoztok szünetekben? Mert ha pl ő és a barátai mennek el mellettetek vagy fordítva akkor köszönj rá és hívd magadhoz a társaságból, ez a megoldás viszont ha mind a két banda áll akkor nem jó.


Meg ugye az is lehet hogy félénk, lehet csúnyának tartja magát és nincs önbizalma. Pl ha te magasabb vagy nálla akkor lehet azért nem mer odamenni mert cink neki lehet ilyesmi benne vagy semmiképp?

2010. jan. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szióka!

Hát, 2-3 fiú társaságában szoktam látni őt, én pedig 2 barátnőmmel szoktam lófrálni a suliban :)

Egymagasak vagyunk, szóval az 100, hogy nem lehet gond, hacsak nem egy törpillával akar kapcsolatot..

Jah, és mit mondjak neki? Mert ez a legeslegfőbb ok, amiért nem tudok nyugodni... Vagy kérdezzem meg, hogy eljönne-e velem a szalagavatói bálra? :S De nem mereeem

:( Pedig jó lenne, és ugye az később is lenne, bnőm is jön a barátjával, szóval szerintem mindketten fel tudnánk oldódni... Szerintetek? Elhívhatom én? És sikerülhet? Ha nemet mondana, miért tenné? Kérlek, válaszoljatok! Légyszi! Nagyon fontos!!! Kérlek!

2010. jan. 13. 15:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit stresszelsz ezen annyit. Félénk vagy oké, biztos ő is az a jelekből ítélve úgyhogy a kezdeti zavarodottság mindkettőtökben ott lesz szóval nem lesz nagy para majd elnevetgéltek ezen később meglátod. Igen, hívd el a szalagavatói bálra. Semmilyen dolgod nincsen, ha holnap meglátod, menny oda ráköszönsz és a tények elé állítod. Nem kell annyit félni, szokták mondani jobb megtenni és megbánni, mint megbánni hogy nem tetted meg. Szóval ha esetleg hezitál hogy elmegy-e vagy sem, akkor mond neki hogy gondolja át és írjon msnen hogyha tudja mit akar, esetleg dolgozz előre és írd meg a címed 1 papírra és vidd magaddal. Ha meg már msnen fennt van beszélgettek, ott könnyebben feloldódik és jön magától az egész.
2010. jan. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szió!

Köszönöm szépen! Sokat segítettél, bár lehet, hogy csodálkozol ezen :) Mégegyszer, köszönöm neked és mindenkinek, aki segített ebben a problémában! Köszi! :) Puszi!

2010. jan. 13. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!