Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Régóta szerelmes vagyok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régóta szerelmes vagyok egy fiúba Eleinte rám sem nézett de mostanában állandóan beszélgetünk mosolygunk egymásra és nevetünk. Nagyon szeretnék járni vele. Az évfolyamtársam. Vajon szeret?

Figyelt kérdés
A barátnőim tavasz végén meg fogják kérdezni tőle hogy tetszek e neki?!Szerintetek ez jó ötlet?...kérlek csak akkor írjatok, ha normális válazt adtok.
2012. febr. 28. 18:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Májusban? Addigra lesz 5 csaja..
2012. febr. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért tavasz végén? Még csak február van, te okos.
2012. febr. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért vársz addig?
2012. febr. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A barátnőid mennyire vannak jóban vele, Mennyire vannak a bizalmában? Mert könnyen lehet,h nekik nem fogja bevallani ,max ha megbízik bennük....
2012. febr. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

addigra én lecsapok a srácra ,buktad mucuskám


f

2012. febr. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ő nem olyan, hogy csak így hopp becsajozik....imádja a lányok társaságát de még tavaly előtt azaz amikor 12 éves volt akkor volt az első barátnője és egyben az utolsó is.eddig
2012. márc. 3. 19:35
 7/10 anonim válasza:
Na, mi lett? :))
2014. jún. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na mi lett? Élsz még?
2014. júl. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hat, mostmar en tetszek neki😄 De o mar nekem nem. Annak idején mas lanyt választott. Szoval mar lejárt nalam a szavatossága;)
2015. máj. 10. 14:12
 10/10 anonim válasza:
loool vajon szeret? ez a kérdés igen jó :DDD
2018. szept. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!