Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért éppen a tanáromba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért éppen a tanáromba vagyok szerelmes? Állandóan csak rá gondolok és már nem birom tovább, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már három éve belevagyok zúgva a tanáromba,aki biztosan sejt valamit.Nem tudok rá úgy ránézni,hogy ne lehetne látni a szememből.Én is tetszek neki(ezt nem dicsekvésből mondom,de sok mindenből megállapitható).Én már nem birom ezt idegileg.Állandóan ő jár a fejemben és nem tudom mit tegyek,hogy egyszer randizhassak vele titokban.Amikor van rá lehetőségem,hogy beszélgessek vele négyszemközt,olyankor soha nem jut eszembe semmi rá utaló dolog,mivel zavarban vagyok egy kicsit.Most ne szidjatok,hogy nem szabad,meg kirúghatnak,mert ezekkel tisztában vagyok,de én már beleőrülök.
2010. ápr. 27. 17:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Pedig ki kell várnod, amíg végzel a sulival /ha jót akarsz neki/.
2010. ápr. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül...ugyanez van velem is csak nem 3 éve hanem kevesebb. Hát..nem tudunk mit tenni..várunk! Én is várok, hátha lesz valami..de nem hiszem hogy lesz. Én feladtam.:S Mert hát nálam ez abszurd dolog. :S Jó tudom hogy van akinek összejött meg ilyenek..de én ne nagyon hiszek benne :( Sajnos nem tudunk parancsolni a szívünknek és mindig olyan emberbe szeretünk bele akibe nem szabadna! De neked drukkolok. Hátha összejön. Amúgy attól függ mennyi idős vagy? Középiskola? Egyetem? És hanyadikos? Tanár hány éves? Bocsi a sok kérdésért, de hátha tudunk segíteni.
2010. ápr. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok,középsulis és a tanárom meg 33 éves,34 lesz idén!
2010. ápr. 27. 17:46
 4/22 anonim ***** válasza:

-Tanító néni,én szerelmes vagyok magába....!

-Na de Móricka....Nekem nem kellenek gyerekek!

-Zágsón. Majd vigyázunk.

2010. ápr. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

hú de sokan vagyunk :)

nyugi, most érettségi, utána érettségi bankett!

de ugye nem nős???

2010. ápr. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nem nős és ha jól vagyok informálva,akkor már csaja sincs.Ha bejön órára,állandóan a szemembe néz,mosolygunk egymásra.Volt olyan eset,hogy az osztályfőnököm elküldött utána valami papirokért és amikor bekopogtam,kinyitotta az ajtót,mondta,hogy várjak egy percet,mert meg kell neki keresni.De nem találta és segitettem neki a keresésben.Kb.5 percig néztünk egymásra,de annyira szenvedélyesen,hogy azt leirni nem lehet :(
2010. ápr. 27. 18:01
 7/22 anonim ***** válasza:

én is ebben a cipőben járok.... És én is veszek észre jeleket, miszerint én is bejövök Neki.... Ahogy a szemembe néz.... attól el lehet olvadni...

most vagyok nyolcadikos, 1,5 hó és itt a suli vége...nem tudom mi lesz velem nélküle :(

2010. ápr. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Hát ezt én sem tudom,mert meghalok ha nem láthatom.:(Folyton csak rá gondolok,senki másra.Ma is kettesben maradtunk bent az osztályban és nem szólt hozzám,csak nézett a szemembe és annyit mondott,ajjjaj és elmosolyogta magát,aztán azt mondta "holnap látjuk egymást"...:)Imááádom...
2010. ápr. 27. 19:59
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ennyien szerelmesek a tanárjukba,rossz pályát választottam! :D Nincs egy kis apakomplexusotok?! 10-15 évvel idősebb férfiba beleesni... Főleg a 8-dikos lánynak üzenem: gondoljon arra,hogy a tanárt büntetik meg,ha kikezd egy kis- vagy fiatalkorúval! De tudjuk,a szerelem vak... de ti tudjátok,én szurkolok nektek,hogy megtaláljátok az igazit;ha a tanárbácsi az,akkor O.K. :D
2010. ápr. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

szerintem alapítsunk klubbot :)

nem apakomplexus, csak van benne valami vonzó, h egy férfi magyaráz :)

kérdező, ha ilyeneket mond, tuti tetszel neki! ugye meghívtátok bankettre???

2010. ápr. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!