Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nevezhetjük közvetett megcsalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nevezhetjük közvetett megcsalásnak a camozást?

Figyelt kérdés
2012. febr. 28. 19:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
71%

Ha már fel kell tenned magadnak a kérdést - mert normális ember egyedül dönt ilyen kérdésekben - akkor nyilván van okos azt gondolni, hogy a barátnőd nem örülne, ha kiderülne a dolog. Nyilván azért nem örülne, mert egy másik lánnyal beszélgetnél - bár, talán még ez a jobbik eset. Az is valószínű, hogy szeretnéd látni a másik lányt. Ha valaki szerelmes, akkor hűséges, és nem akar "camozni" más lányokkal. Nem azt mondom, hogy teljesen el kell adnod a lelked, ha szerelmes vagy. Ha lát egy lányt az utcán, akkor nyilván ránézhetsz, ezzel nincs semmi gond. Az, hogy valakivel "camozni" akarsz, és ez nem tudom, hogy pontosan mit takar, de ha ennyit hezitálsz, akkor feltehetően attraktívnak találod a hölgyet, és ezért szeretnéd látni.

Szerintem szakíts a barátnőddel, mondd meg neki, hogy keressen egy normális pasit, aki nem más csajokat akar nézegetni a neten.

És kibírtam, hogy ne sértselek meg semmivel. Ezért adok magamnak egy piros pontot. :D

2012. márc. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Mi az a camozás ? Mutogatod magadat, a fütyülődet ? Vagy valami disznó dolgot művelsz ?
2012. márc. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyáltalán felmerül valamiről, hogy megcsalás-e, az megcsalás, csak magadat akarod megnyugtatni, hogy nem az.
2012. márc. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 babu1979 válasza:
100%
Igen megcsalás!!!!Én tuti szakítanék ha megtudnám.
2012. márc. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
attól függ. volt rajtad ruha? :D
2012. márc. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
=) nyugi nem camoztam
2012. márc. 18. 01:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!