Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy találhatnék egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találhatnék egy lányt egyetem mellett?

Figyelt kérdés

Nagyon hiányzik már hogy legyen valakim, mindig úgy fáj, amikor látom a párokat boldogan az utcán.

Ehelyett amikor csak hazamegyek, nem vár semmi más, csak a tanulnivaló meg a házi feladat végeláthatatlanul.

Lassan rájövök hogy a tanulásnak önmagában semmi értelme, élvezni is kéne az életet, dehát így nem lehet...

Igaz, vannak haverok, meg sport, meg ivás, meg gépezés, dehát azért ez mégsem az igazi.


Pedig annyira nem állok rosszul, magas vagyok, nem vagyok kövér vagy ronda, sportolok is, okos is vagyok, barátnőm is volt már (igaz, az se ma volt).

Csak az egyetem leszívja az összes energiámat, és nők pedig természetesen ott nincsenek. Jól gondolod, műszaki szak. Pech vagy nem, de engem ez érdekel.

Szóval szerintetek, mégis, mi a teendő? Köszi előre is!


22/F


2012. febr. 29. 00:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
67%
Nem tudom, hova jársz pontosan, de szét kéne nézned más karok bulijaiban, ott biztos találsz bőven lányokat. Kissé kockának tűnsz nekem, szerintem épp ez a bajod valójában: nem is agyalsz a lehetőségeken. Én BTK-s voltam, nálunk bénábbnál-bénább pasik jártak persze a karra, épp ezért mindig eljártunk a csajokkal a műszakisok meg a jogászok/orvosisok bulijaira pasizni. Vedd kézbe a dolgot, ne a sült galambot várd.
2012. febr. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Te vagy visszamaradott, ha nem olvastad, hogy műszaki. Szerinted mennyi lány van ott a kocsmában?
2012. febr. 29. 00:34
 3/26 A kérdező kommentje:
Bulizni nem szeretek, valahogy nem jön be a dolog és kész. Nem vagyok egy party arc.
2012. febr. 29. 00:37
 4/26 anonim ***** válasza:
27%
És most be is bizonyítottad az igazamat, köszönöm.
2012. febr. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
61%
Tényleg kocka vagy kedves kérdező, ne haragudj... Ismerkedj a könyvtárban vagy a menzán, jobbat nem tudok.
2012. febr. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Kareszfater, te trollkodni jársz ide?
2012. febr. 29. 00:43
 7/26 anonim ***** válasza:
21%
Több haszna van a válaszaimnak mint hinnéd. Ha valaki tud olvasni a sorok között hasznosabb választ kap tőlem mint az ittlévők 99%-tól. A számot illetően lehet téved, ezért elnézést kérek.
2012. febr. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Most látom, kár volt ezt a kérdést kiírnom.

Most komolyan azért kocka valaki, mert teljesíti a kötelezettségeit a tanulásban, és mert a bulizás nem épp a kedvenc tevékenysége? Nem vagyok antiszoc, ne keverd.

Ha valaki értelmes válasszal is tud szolgálni, őket várom, akik eddig írtak, azokat inkább nem.

2012. febr. 29. 00:49
 9/26 anonim ***** válasza:
7%

Pedig még mindig itt vagyok. Mondanám, hogy ragyogok, de nem.


Most mond, hogy ez nem volt poénos!

2012. febr. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Ha be akarsz csajozni, akkor nem árt, ha bulizol.
2012. febr. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!