Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik igaz szerelem, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik igaz szerelem, vagy csak egy társadalmilag elfogadott norma a párválasztás?

Figyelt kérdés

Létezik igazi, őrületes, igazi szerelem? létezik a "Nagy Ő"?

Létezik olyan szerelem, mint ami a filmekben van?

Vagy ez csak illúzió, és a társunkat csak szeretjük és tiszteljük? Tehát lehet, hogy nem szerelem amit érzünk, hanem először fellángolás, mert új, és szép, majd pedig átmegy szeretetbe, és egy olyan barátságba, amihez társul szex és közös programok?


2012. febr. 29. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
biztos vagyok benne h létezik az igaz szerelem tény és való h nagyon ritka...remélem h egyszer végre már engem is megtalál...am sztem tarthat örökké a "fellángolás" de a legtöbb esetben tényleg átmegy szeretetbe.
2012. febr. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ritka de szerintem borzasztó nagy százalékban elnyomja a "társadalmi szerelem".Ez az is mutatja egyre több az elválás a korai gyerek stb ....
2012. febr. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
81%
Én azt tanultam meg 26 évem során, hogy a nagy lángból, a nagy érzelmekből nagy csalódások, nagy veszekedések, nagy kiborulások, nagy mélypontok vannak. Tehát az a szenvedélyes, mindent magának akaró szerelem az nem az igaz szerelem. Az igaz szerelem az, amikor két ember elhatározza, hogy bármi is történjék, egymásért, egymással, egymásnak élnek, és ehhez az elhatározáshoz tartják is magukat.
2012. febr. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!