Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy új osztálytárs akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy új osztálytárs akinek tetszhetek?

Figyelt kérdés
háátt van egy fiúú aki nekem tetszik..most vagok 9.es most ismertem meg suli kezdéskor...eleinte nem is foglakoztam vele de már lasssan 1 hónapja tetszik nekem... facebook-on állandóan a képeit nézem a suliba is mindig őt nézem foglakozok vele...azt vettem észre h ő is néz engem de ha ránézek akor el is veszi a tekintetét rólam...tesi órán mindeg nekem kel jelentem és akkor is mindig engem néz..múlkor azért nem tudtam jelenteni normálisan mert ott nevetetett nem tudom h mit csináljak vagy ő mit érezhet irántam.... L/15
2012. febr. 29. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát lány vagy így nem tudok okosat írni, De próbálj meg közeledni hozzá és ha úgy érzed hogy ő is közeledni szeretne hozzád akkor megtudtad amit akartál :D
2012. febr. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Irigyellek, nekem nincs lány osztálytársam:/ |35 fős osztály..|
2012. febr. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az nem semmi...
2012. febr. 29. 18:24
 4/5 anonim ***** válasza:

lehetséges hogy tetszel a srácnak : ) de nemtudom hogy monjdam, de add le neki a "jelet" hogy nyomulnia kéne. lehet kicsit hülyénhangzik, de nem csajvagyok :D


15/f

2012. febr. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:D
2012. febr. 29. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!