Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van az osztályban egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van az osztályban egy lány aki nagyon tetszik, és mostanában szoktam látni, hogy órán a szeme sarkábol néz, meg máskor is néha látom hogy engem néz, ez akkor azt jelenti hogy érdeklem?

Figyelt kérdés

És ha igen, akkor mi a következő lépés?

De ne ilyeneket írjatok, hogy mondd meg neki meg ilyenek, hanem hogyan tudnám "meghódítani"?

16F


2012. febr. 13. 16:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Kezdj el vele beszélgetni, keresd a társaságát, aztán amikor kicsit biztosabb vagy a dologban hívd el moziba, vagy akárhova. :) Hajrá!


28/n

2012. febr. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Első, és legfontosabb: NE nyomulj! ;) Véletlenül se érezze úgy, hogy a barátja akarsz lenni. Bókolj neki, legyél vele kedves, és hallgasd meg, érezze, hogy számít neked. A lányok imádják, ha törődnek velük, de egyben azt is, ha érezhetik: hmm..rossz fiú, szóval viselkedj vele rendesen - ne bunkón - de találd meg az arany középutat. Ha már jobb kapcsolatban vagy vele, csikizd meg, szünetben ragadd magadhoz, öleld meg, csinálj úgy, mintha nem akarnád elengedni, de egyben társ is légy neki. Saját magamból kiindulva adtam tanácsot :) Sok sikert!


15/L

2012. febr. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!