Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kitálaljak neki mindent?

Figyelt kérdés
5 hónapja, hogy külön vagyunk a barátnőmmel már. Azóta neki is és nekem is volt már új kapcsolatom, de nekem nem volt az igazi és tudtommal neki se tartott sokáig az utóbbi 2 hónapig azt hiszem. Alaposan összevesztünk 1 hónappal ezelőtt és azóta nem hallottam róla, nem kerestük egymást. Viszont időközben hallottam, hogy nincs barátja. Én pedig rájöttem, hogy még midnig őt szeretem igazából nem megy másik lánnyal hiába bulizok minden hétvégén az nem az igazi. Utoljára mikor beszéltünk akkor elküldött durván. Megérné esetleg felhívnom és beszélni vele, hogy elmondjam neki, hogy szeretem és nem-e kezdhetnénk újra, mert nem bírom nélküle vagy ez már hülyeség lenne? Nekem ő volt a nagy szerelmem eddig és nem szeretném végleg elveszíteni. Mit javasoltok? Van esélyem? ( Ő szakított velem amúgy )
2009. jún. 7. 22:55
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha a helyedben lennek biztos hogy talalkoznek vele es elmondanam neki mit erzek..ha tenyleg ennyire szereted mindegy mit valaszol de egy probat meger....az jo jel h bar probalkoztok mindketten azert megsem talaltatok eddig olyat aki hosszabb ideig megfelelne....talan meg nincs veszve semmi...

monkey

2009. jún. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egy próbát mindenképp megér szerintem. Én lehet megpróbálnám, főleg ha ennyire szereted még ennyi idő után is. Miért szakított amúgy veled?
2009. jún. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem mondott konkrét okot, csak annyit, h már nem megy neki és nem érdemel meg engem... meghogy belsőleg én másabb vagyok nála és ráébredt erre.
2009. jún. 7. 23:16
 4/10 anonim ***** válasza:
És mennyi idő után ébredt rá erre?
2009. jún. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4 és fél hónap után
2009. jún. 7. 23:27
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ennél sokkal rövidebb idő alatt is rá lehet jönni, hogy nem passzoltok, szóval nem tudom... Mindenesetre próbáld és írd meg hogy mi volt? Már érdekel ha nem baj..:) A nők bonyolult lelkek, sosem lehet tudni. ;) Reméljük a legjobbakat!!
2009. jún. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. az van, hogy ha velem van akkor nem tud feloldódni meg ilyenek. Én meg olyan pörgős bőbeszédű vagyok. Mondjuk nekem nem tűnt fel semmi ebből, hogy mi belsőleg ne passzolnánk. Sőt, sok bennünk a közös. Sokszor úgy gondolom nem tudom más okot találni és csak azért mondta. felhívom akkor és beszélek majd vele, nagyon szeretém újra látni és vele lenni hónapok óta nem láttam, nagyon hiányzik sose szerettem így senkit még.
2009. jún. 7. 23:42
 8/10 anonim ***** válasza:
Tényleg remélem hogy minden jó lesz, de azért ne éld bele magad nagyon...Ne maradjon el a beszámoló!! :) ;)
2009. jún. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mindenképp beszámolok nagyon remélem, hogy lesz eredménye. Csak egy a baj vele, h szeret flörtölni több pasival is egyszerre még jártunk is megcsalt egyszer azt hallottam.
2009. jún. 8. 00:01
 10/10 anonim ***** válasza:

Egy próbát mindenképp megér!


Nekem ilyen téren sajnos nincsenek jó tapasztalataim, én mindig a finom módszerekkel próbáltam utalni rá, hogy még mindig szeretnék valamit, de nem jöttek be...

("jól érzem magam veled, szívesen benne lennék több találkozóban, blabla" és tudta, hogy nem volt nekem másik, és hogy nem is próbálkoztam mással.)

Talán konkrétabban kellett volna. Sokszor van olyan, hogy kedves veled, meg minden, amit a múlt hordoz, de mégse akar semmit.


Remélem neked sikerül! Vesztenivalód úgysincsen :)

2009. jún. 8. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!