Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket zavarna, ha a párotok mindent megtenne értetek?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy a kívánságaitokat lesné, a csillagokat is lehozná, stb. Csak azért kérdezem, mert a fórum olvasása során az derült ki h ez nem is olyan egyértelmű...
2011. nov. 29. 22:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
van egy pont amíg még okés ^^ de azt pl nem bírnám elviselni hosszútávon ha nem lenne önálló véleménye, és mindig az ilyen "Legyen amit te szeretnél mert az nekem is biztos jó lesz..." típusú válaszokat kapnám...
2011. nov. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ez tipikusan az a fajta viselkedés, amitől menekülnek a lányok. Még azok is akik azt fogják neked írni hogy nem. Nem gerjeszt náluk szexuális vonzalmat ez a fajta viselkedés.
2011. nov. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Első nemet írd át Igen-re. :D 2. voltam
2011. nov. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nem zavarna,én is megtennék érte mindent.

Az elsővel egyet is értek meg nem is.Az,hogy mindent megtenne értem,nem azt jelenti,hogy a saját egyéniségét elnyomná a kedvemért.

Viszont,ha úgy viselkedne tényleg,ahogy első írta,az zavarna:S

2011. nov. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Mi kölcsönösen megteszünk egymásért mindent.

A legtöbben csak a kapcsolat elején hajtanak, próbálják egymás bizalmát elnyerni, na meg ott a rózsaszín köd, próbálnak jó alapokat lefektetni, aztán ez a hatás elmúlik, ahogy megszokják egymást nem teper egyikőjük sem a párkapcsolatban annyira, mint az elején.

No, nálunk 6 hónap után is ugyanolyan lendületes és színes, érzelemdús a kapcsolatunk, mint a legelején. :)

17F

2011. nov. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
mi mindent megteszünk egymásért. tudod ezt hívják párkapcsolatnak.
2011. nov. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
59%

"mi mindent megteszünk egymásért. tudod ezt hívják párkapcsolatnak."


Okoska! Mielőtt ilyen bődületesen nagy baromságokat mondasz, tanulj meg olvasni, és értelmezni a kérdést. Ha meg csak így tudod, inkább meg se szólalj, mert fogalmad sincs róla, hogy miről van szó...

2011. nov. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

már miért zavarna hogy szeret, ha én is szeretem őt?


miért járnék olyannal, akit nem szeretek?


nincs értelme a kérdésnek.

2011. nov. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
A kérdésnek van értelme, mert olvasataim szerint a lányok sokszor azt várják el, h bunkóbb, vagy legalább is flegmább legyen a pasijuk, legyen egy alfa hím, stb. Nos általában az ilyenek pont nem adnak meg mindent a párjukért. Előzőnek igaza volt, valóban nem értetted meg a kérdést teljesen.
2011. nov. 29. 23:52
 10/15 anonim ***** válasza:
nem értetted meg az életet.
2011. nov. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!