Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akarom megcsalni? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarom megcsalni? Miért érzek így? Mit tegyek hogy elmúljon?

Figyelt kérdés

3,5 éve vagyok együtt párommal, igazi társszerelem a miénk (tudjátok ez a pszichológiai definíció h társszerelem meg szenvedélyszerelem) Jól együtt tudunk működni, közösek a céljaink, kiegészítjük egymást, harmonikusan élünk a hétköznapokban. Nemrég vettünk közösen lakást is.

Már a kapcsolat kezdetén sem volt meg az nagy lángolás, szenvedély, inkább barátság, bizalom, szeretet. Azért jöttem vele össze, mert láttam rajta hogy igazán szeret engem, lehet rá számítani minden élethelyzetben és a társam lehet.

Közösen végezzük az összes házimunkát, majdnem mindig ő főz vacsit, segít ha nem tudok valamit megcsinálni a számítógépen, ha elromlik a telefonomon a wifi, kérés nélkül odaadja az övét és ő meg használja addig a béna régi nem-okostelefont amíg az enyém szervízben van....

neki mindig szép vagyok, ölelget, mondja h szeret, leselkedik utánam amikor zuhanyzok, mintha nem látott volna már milliószor az évek alatt. :)


Egyszóval nagyon szerencsés vagyok.


Mégis egyfolytában azt érzem h meg akarom csalni.... :(( Nekem csak szenvedélyszerelmeim voltak előtte és nagyon hiányzik a lángolás, izzás, a megőrülés, a szenvedély... Nem akarom felrúgni az életünket és nem akarom elhagyni őt, vele akarok megöregedni (és ő is velem) csak egy rövid, szenvedélyes viszony hiányzik...


Mint írtam, a mi kapcsolatunkban sosem voltak ilyen erős érzelmek, a miénk tényleg a barátságon & összhangon alapszik... És ez nekem kevés... Lehet az is közrejátszik h párom nem túl attraktív... Persze én szeretem őt, de tényleg nem egy Adonisz... Túlsúlyos és nem is akar fogyózni... az ágyban jó vele, de nem érzek vonzódást a teste iránt...


Már több mint egy éve érzem h meg akarom csalni.... És próbáltam nem foglalkozni vele, de hiába nyomom el ezt magamban, akkor is bennem van és vágyom egy viszonyra.... Vagy ha nem is viszonyra, akkor egy vad szexre valakivel... Tudjátok, amikor megőrültök a másikért és szétszeditek darabokra... Amikor annyira kívánod a másikat hogy nem bírod ki és egymásnak estek valahol... Szétkarmolod a hátát, stb.. utána meg végigdumáljátok az éjszakát... Állandóan erre gondolok :((((


De nem akarom megbántani a jelenlegi párom, mert ő tényleg egy jó ember és megszakadna a szívem ha miattam lenne szomorú és iszonyatosan szégyellném magam...


Nem akarok szemét lenni vele és mással se akarok szemét lenni, aki esetleg azt hinné h köztünk lehet vmi, miközben én végig tudom h csak játszadozni kellett....


Mit csináljak? :(( Adjatok tanácsot kérlek! Miért érzek így? Mit csináljak hogy elmúljon??? :(((

Annyira rossz embernek érzem magam emiatt :(((((


24/L


2012. febr. 29. 23:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Mert unatkozol, újra vágysz. És ez időnként elő is fog jönni benned, ami nem bűn. A kérdés az, hogy mit kezdesz az érzéssel: beteljesíted, vagy megtagadod? Ez már csak rajtad múlik.
2012. febr. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
30%
Kérdezd meg ő miért nem tud keményebben megdugni?
2012. febr. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
87%

Kiváló példája annak, hogy a "csak a belső számít" micsoda undorító sallang. Eleve nem szabadott volna pusztán azért belemenni, mert lelkileg minden oké, és látod, hogy érted odavan, bár ez nyilván jót tett az egódnak.

Jó, ha egy pár a szerelem mellett egymás barátai is és igazi társak, de puszta barátságon és megértésen sajnos nem alapulhat egy párkapcsolat.

Ne csald meg, szakíts vele, ha annyira nem bírod, de semmiképp se csald meg!

2012. febr. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Inkog Nito ***** válasza:
90%
Mondd el neki,hogy hiányzik neked a vadság,hátha tud valamit csinálni :) Amúgy meg kérdd meg hogy kezdjen el gyúrni vagy menj el vele futni stb,ha ezzel ráveszed a fogyásra vagy az izmosodásra egyel kevesebb ok arra hogy megcsald.
2012. febr. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló,


sztem te állsz a legközelebb az igazsághoz... bár ez elég lehangoló h mindig lesznek ilyen érzések.... h lehet ezeket elnyomni?


Kedves Inkog Nito,


én már mondtam neki nem is egyszer, de nem érdekli a dolog, se a fogyás se a sport. ő mindig azt mondja h ő úgy szeret engem ahogy vagyok akkor én is szeressem őt úgy...

2012. márc. 1. 00:06
 6/23 lila nyuszi ***** válasza:
77%
Mondd meg neki, hogy ez így nem megy neked, elnyomni ezeket felesleges. Változzon meg vagy előbb utóbb beleőrülsz...
2012. márc. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, kérdező te nem vagy szerelmes. Talán csak belementél egy olyan kapcsolatba ami biztonságosnak véltél. Akiről biztosan tudod, hogy nem fog bántani, az érzelmeiddel játszani. Lejjebb adtad a mércét, mert nem érzed magad elég jónak, egy olyan emberhez akihez külsőleg is vonzódsz. Szerintem ezt magadban kell rendezned, mert ez az évek során már csak erősödni fog. Még azelőtt kell döntened, hogy mit szeretnél mielőtt családot alapítanátok. Még most viszonylag egyszerűbb a váltás! A párodat sajnos megváltoztatni nem tudod. Ha ő nem akar önszántából fogyózni akkor valószínűleg te sem tudod rávenni, vagy csak ideiglenesen. Szerintem ne félj neki nemet mondani. Ő is talál majd egy olyan nőt aki legalább annyira megbecsüli, mint ő téged. Én azt javaslom, tedd meg amire vágysz és légy szabad.


Figyelembe véve, hogy ez a vágyad régebb óta tart szerintem nem csak múló fellángolás.

2012. márc. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még a szüleim is mindig azt mondták, hogy a szerelem és szenvedély úgyis elmúlik idővel, de a szeretet megmarad (ha a szenvedély hiányában nem esik szét a kapcsolat)

Én ha belegondolok inkább egy társat választanék, mint a szenvedélyt.

Az ilyen gondolatok miatt nem kell rossz embernek érezned magad, csak akkor ha teszel is valamit a megvalósításukért. Addig meg együtt kell élni vele míg elmúlik. Ha meg már nagyon rosszul érzed magad, el kell gondolkodnod azon, hogy elagyod e a barátod és neki vágsz-e a nagy világnak, és inkább megkeresed-e a szenvedélyes szeretőt akire vágysz

2012. márc. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

hát ez kemény dió. ha sosem voltál szerelmes belé, az érdekes kapcsolat lehet.

viszont bárkivel is leszel hosszú távon, egy idő után megszűnik a lángolás, és barátsággá, szeretetté alakul (jobb esetben) a szerelem. tehát voltaképp hasonló lesz a helyzet, mint ami most van.

2012. márc. 1. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Pasiként éltem ezt meg. Csak 10 év után tudtam kimondani, hogy nekem kevés ez a kapcsolat.

Megfogadtam magamnak, hogy csak úgy megyek bele egy kapcsolatba, ha abban van szenvedély. Egy év alatt nem múlt el...

2012. márc. 1. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!