Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Menstruál a barátnőm, nyűgös,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruál a barátnőm, nyűgös, nem lehet vele beszélni, ha írok alig válaszol, nincs hozzám kedve. Hagyjam most pár napig, ne is keressem?

Figyelt kérdés
2012. márc. 1. 07:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Keresheted, csak legyél egy kicsit toleráns.
2012. márc. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell elzárkózni rögtön tőle, csak ne erőltesd a beszélgetést. Legyél online és kész. Ha akar valamit, majd ír.
2012. márc. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
majd ha akar valamit ír... hagyjad, max küldj neki szívet, így fejezed ki hogy gondolsz rá
2012. márc. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
18%
Az, ha egy nő menstruál, nem azt jelenti, hogy feltétlenűl bunkó paraszt lesz. Ha szeret, akkor is szeret, ha menstruál. Ha meg nem, akkor ez van amit leírtál. Vagy csak tényleg szimplán ennyire felszínes, bunkó, stb. A menstruáció nem felmentés mindenre !!!
2012. márc. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
4.: feküdj te otthon görcsökkel, hányingerrel, rosszulléttel és tomboló hormonokkal évente legalább 12 alkalommal. Időnként r*hadt nyűgös lennél te is, főleg ha a 2. gyógyszer ha használ és egy pohár víz nem megy beléd...
2012. márc. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Én ezt értem. De akkor te is bunkó paraszt vagy azzal akit szeretsz? Akkor gratulálok. Biztosan ő tehet arról, hogy szenvedsz. pfff... :/
2012. márc. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Istenem... Tényleg ennyire lassú a felfogásod? Egyszerűen nincs az embernek kedve olyankor bájcsevegni, turbékolni, mikor fájdalmai vannak és igen valaki ingerült is, ha a másik húzza az orrát. Nem arról van szó, hogy olyankor kevésbé szereti vagy akármi, csak békén kell egy kicsit hagyni, hadd pihenje ki magát és nyugodjon le.

Mellesleg a bioszkönyvedet is használhattad volna másra, mint vécépapír, ugyanis a női hormonok arra is képesek, hogy szélsőséges érzelmeket idézzenek elő, akaratlanul is könnyebben felcseszi az ember az agyát...

2012. márc. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem rengeteg hormonom van ilyenkor... sírok idegemben mindenen és nagyon utálatos vagyok. Nem tudok magamnak parancsolni,néha már nem is beszélek... ilyenkor a barátom nem veszi észre és cseszeget hogy miért nem beszélek meg nyaggat... na olyankor kiborul a víz a pohárból. Nem bírom elviselni ha olyankor bárki hozzám ér mert egy nagy lufi vagyok xD főleg a hasam. Rossz a közérzetem.
2012. márc. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki másképp éli meg ezt a dolgot!én is ingerült vagyok de annyira azért nem hogy a pasimat háttérbe szoritsam!hát irjál neki meg keresd fel kérdezd meg hogy van stb és ha nem igazán "lelkes"a válasz akkor párnapig tényleg hagyd békén!
2012. márc. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
11%
a hisztis menstruációsnak üzenem erre van gyógyszer ami csökkenti a hisztit és a rosszullétet:P én amúgy még ha fáj is legfeljebb nem vagyok olyan életvidám,de nem is leszek egyből paraszt csak mert fáj. Először hagyd őt békén amíg a menstruáció tart aztán mondd meg neki, hogy látod mennyire szenved ettől és erre vannak készítmények amik könnyebbé teszik ezt az időszakot, mindenképpen úgy magyarázd ezt el,mintha csak az ő érdekében lenne különben hiszti lesz a vége és semmiképpen ne most említsd meg neki amíg túlérzékeny:P
2012. márc. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!