Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok? Bejövök neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Bejövök neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány,nagyon szimpatikus, mostanában azt figyeltem meg,hogy tanórán mindig hátrafordul,és keresi a tekintetem,aztán én ilyenkor néha nem nézek rá,néha ránézek csak úgy simán ilyenkor visszafordul, néha pedig elmosolyodok-ilyenkor visszamosolyog:) majd elfordul. Meg amikor beszélünk,én mindig a szemébe nézek,és ő is tartja a szemkontaktust egy darabig,majd egy idő után becsukja az egyik szemét és úgy néz rám tovább,vagy csak simán lenéz...meg úgy alapjáraton mindig mosolyog ha beszélünk egymással...ezek jó jelek?
2012. márc. 1. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem azt jelenti, hogy utál
2012. márc. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hívd el randira. Majd ott kiderül.
2012. márc. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tetszel neki
2012. márc. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ahha, szerintem is bejössz neki...
2012. márc. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!