Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ideje lenne a következő szintre lépni? Bővebben lent

Figyelt kérdés

20 F vagyok, van egy lány, aki 18 L. A lényeg az, hogy talalkozgatunk kb januar közepe óta, én úgy érzem, hogy nagyon jól elvagyunk. A talalkozasokkor altalaban nalunk vagyunk, filmet nezunk, vagy zenet hallgatunk, de mindig beszelgetunk az agyban fekve, elvagyunk. Keverészünk, de több egyelőre nem volt. Ezzel nem is lenne gondom, úgy érzem, hogy ezt a lányt eltudnám képzelni barátnőmnek, így nem probléma, hogy lassan haladunk. Voltam már én is náluk egyszer, ott ugyanez volt a történet, elvagyunk tehát egymás társaságában. Tegnap együtt voltunk egy buliban, múlt héten beszéltük, hogy a nyelves csók annyira nem menő társaságba, mondtam neki, hogy intim dolognak tartom, és hogy az csak ránk tartozik. Erre helyeselt ő is, hogy igen, szerinte is így van, de h amikor iszok akkor vhogy nem így viselkedek... Szóval most próbáltam odafigyelni egyrészt arra, hogy ne igyak annyit, másrészről arra, hogy tényleg fogjam vissza magam, mert nekem se pálya annyira mások előtt enyelegni. Ezt sikerült is megvalósítani, viszonylag kis helyen volt a buli, tehát nagoyn elbújni nem lehetett, cask ritkán, olyankor ki is használtuk az alkalmat, összekeveredtünk néha-néha, amikor meg tömegben voltunk, ölelkeztünk sokáig, tehát jol ereztük magunkat. Meg is jegyezte, h örül neki, hogy odafigyeltem magamra, nagyra értékeli.


A probléma, illetve a témaindítás oka a következő: kb 1 hónapja előállt azzal, h ő csak szerelemből jön össze valakivel. Megbeszltük, hogy talalkozgatunk,jobban megismerjük egymást, aztán majd meglátjuk, hogy alakul. Úgy érzem, elérkeztünk oda, hogy felhozzam ezt a járás témát. Ne nem azért, mert olyan sokat számít ha kimondjuk, de azért megnyugtató lenne. Elegem van már a játszmákból, unom már, hogy piti trükköket kell alkalaznom.


Szóval mit gondoltok, felhozzam ezt a "járás" témát? Ha igen, akkor hogyan vezessem elő a témát, mit mondjak neki? Nem akarok szerelmet vallani, a szerelem még odébb van, nem erről van szó, csak továbblépni a következő szintre. Elmondani neki, hogy kedvelem, megpróbálhatnánk együtt "hivatalosan" is.


Ebben kérném a seígtségeteket, köszi szépen!


2012. márc. 1. 12:34
 1/4 A kérdező kommentje:
ja még valami, ha felhozom a témát, a körülmények miatt olyan mintha arra kéredznék rá, hogy szerelmes-e... egyrészt iyle nemkéredz az ember, másrészt nem hiszem, h az, de ennek majd akkor kell kialakulnia,amikor egyutt vagyunk
2012. márc. 1. 12:36
 2/4 anonim ***** válasza:

Látom ez a "keverészni" kifejezés nagyon tetszik neked, de azt jobb helyeken is kavarásnak hívják.

Segond. :D

A lányka is fura. Én nem igazán fetrengek mindenféle hapsik ágyán smárolva, meg "keverészve", ha nem járok velük. Szerelem ide vagy oda. :D


Kérdezz rá, sokat nem bukhatsz vele. Ha ennyi idő alatt nem indítottál el benne semmit, akkor már mindegy...

20L

2012. márc. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne hozd elő a témát,hanem csináljatok lakáson és bulin kívüli programokat!

Most itt a jó idő,mehettek kirándulni stb.Az már járás lesz:)

2012. márc. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A járásra való rákérdezés helyett feküdjetek le egymással és ha mindkettőtöknek jó lesz, automatikusan a "szerelem", meg "járás" és egyéb klisé folyamatok maguktól beindulnak. :)


23F

2012. márc. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!