Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Képtelen vagyok a következő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képtelen vagyok a következő szintre lépni a lányoknál, megrekedek a "legyünk csak barátok szintnél". Hogyan tudnék változtatni a dolgon? 17F

Figyelt kérdés
Sajnos mindig itt rontom el. :P Nagyon sokszor képes vagyok közel kerülni egy lányhoz, de aztán mindig kihül a dolog... Hívtam már el lányt sokszor, néhányszor el is jöttek, de semmi sem történt... Így magamba nézve, azt hiszem megtaláltam a hiba forrását: nem tudom megadni azt a KIS PLUSZT, amitől egy srácnak nem lánybarátja lesz, hanem barátnője! :P Az a szükséges kis plusz. Huncut megjegyzés, stb, szal értitek. Meg nem tudom behozni témának a szexualitást, pedig ez is fontos lenne! És így persze, hogy csak egy jó barát maradok... Attól félek, hogy szerintem igen pici a határ a "hú, de szexis pasi" és a "te szexéhes hótbunkó állatt" között és hogy rosszúl fog elsülni a dolog. :P Nehéz ez az egész, annyi szent, dehát nem szabad feladni... :( -_-
2010. aug. 9. 09:37
 1/6 anonim ***** válasza:
A barát részt nem elérned, hanem kihagynod kellene. Lássa egyből, hogy mit akarsz, és ne is engedd neki, hogy barátként gondoljon rád.
2010. aug. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
nézd meg ezt ez biztos segiteni fog neked: [link]
2010. aug. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül, én is ilyen vagyok szerintem. Jóban vagyok általában a körülöttem lévő csajokkal (de a szebbekkel mindenképp), ők is bírnak engem, de sosincs semmi. Úgyhogy már ketten várjuk az okos válaszokat. 23 F
2010. aug. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahhhh.En csaj vagyok ... es hal Istennek nem ugy vettem eszre,hogy lennenek ilyen problemaim.:DAz nem gond szerintem,ha csak baratkozol veluk egyelore,mivel ilyen alapon is megtudod szerettetni magad veluk,taktikazas gyerekek taktikazas!!!Es hat nem tudom mennyire vekony az a vonal a ketto kozott.En pl. poenkodasbol mindig elsutok valami perverzebb viccet,vagy hulyulok ilyen teren ... "felreertelmezek dolgokat" igaz,hogy felreerhetik,de aki mar annyira megismer azt tudja,hogy mit mikor gondolok komolyan es mikor viccelek.Szerintem amugy erre nincs recept ... baratsagbol siman kialakulhat tobb is.En lehet azert vagyok ilyen mert annak idejen rengeteg viccet olvastam ... es kicsit hatassal voltak ram.:DTalan probald fejleszteni a humorerzeked,mert nekem pl.nagyon fontos,hogy egy srac eltudjon szorakoztatni ,ne csak en ot.Lehet persze ez masnal nem igy van.Es hajjjjraaaaa!!!
2010. aug. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt nem igazán értem, hogy legyünk csak barátok, mert nálam mindig úgy volt, hogy 1, szimplán haverkodtam és tényleg nem akartam semmit sem az adott hölgytől, full laza voltam, aztán a lány változott meg és ő tett célzásokat ill adta a jeleket, hogy lehetne köztünk több is. Aztán még én voltam a töketlen, mert nem döntöttem meg, hiszen csak haver:D

2. udvaroltam, de akkor már egyből letisztáztam, hogy bejövős a lány és nem mint emberhez hanem mint nőhöz közeledek. pl egyből bók, meghívás vmire már az összeismerkedés pillanatában amit nem baj ha visszautasít, de tudja mi a képlet. Különben sem az a cél, hogy elfogadja pl a kávét 5 perc ismerkedés után az a cél tudja mint férfi közeledek a nőhöz.

Legyünk csak barátok? Ha a férfi ember mint nőhöz közeledik a másik nemhez ez a mondat nem hangzik el soha, mert egyértelmű az első perctől, hogy barátkozásról szó sincs. Legközelebb légy egyértelműbb. Honnan tudja szegény kislány mit szeretnél ha jól elbeszélgetsz vele pl a fociról? Sok sikert!


27/F

2010. aug. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Fogalmi zavar van itt... a "barát" illetve a "csakbarát" az NAGYON nem ugyanazt jelenti... Lánynál ha "csak barát" vagy, az azt jelenti hogy nem tetszel neki, és nem akar tőled semmit. Viszont mivel nem akar bunkó lenni és megbántani (ők így gondolják, persze azt nem veszik észre hogy ez sokkal rosszabb), ezért beszélget veled, és a minimális udvariasságot megtartja.


Szóval, ha amúgy jól el lehet veled beszélgetni, mégis mindig "csakbarát" vagy, akkor nem nézel ki jól. Persze ezt a nők nem fogják így kimondani a szemedbe, mert a természetüktől ellentétes hogy ilyen kérdésben őszinték legyenek (tisztelet a kivételnek). Szóval fogyj le, gyúrjál, meg öltözködj igényesen.

2010. aug. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!