Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy "adagoljam be" ezt a szüleimnek? (ellentétes politikai nézetek)

Figyelt kérdés

Összejöttem egy fiúval, minden rendben van vele, kedves, szimpatikus, helyes, stb. Én nem politizálok, nem is nagyon értek hozzá, és nem is érdekel, de szüleim bal oldaliak. Ezzel szemben a barátom pedig jobb oldali, konkrétan jobbikos, és ahol lakik, ott benne is van a politikai életben. Nem tudom, h. szüleim mit szólnának hozzá, ha ezt megtudnák. Engem nem zavar a dolog, meg hát ennyi idősen már nem tilthatnak el egy fiútól, csak félek azért elmondani nekik.

22/N vagyok, de még otthon lakom a szüleimmel.


2012. márc. 1. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogy mi közük van hozzá? Nem politizáltok a karácsonyi ebédnél. Rohadtul nem az alapján ítélünk meg valakit, hogy mik a nézetei, szerintem ha okos szüleid vannak, ők is így gondolkodnak.
2012. márc. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Még nem mondtam nekik, de előtt-utóbb majd lehet, h. elmondom. Nem is az, h. más nézetei vannak, hanem h. benne is van a politikai életben.

Persze tudom, nem ez alapján kellene vkit megítélni, én sem teszem. Csak tartok tőle, h. majd azt mondják, h. na, pont egy ilyen emberrel jöttem össze, úristen....

2012. márc. 1. 15:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha ezt mondják az a szüleidet minősíti, nem téged.
2012. márc. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Oké, igazad van. Nem tudom, h. mit fognak szólni, de kicsit tartok tőle, h. nem fog nekik nagyon tetszeni a dolog.
2012. márc. 1. 15:21
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg,hogy nem kell elővenni a politika témákat,mikor a szüleiddel vagytok.Megkéred a párod, hogy ne mondjon semmit a témában,és a szüleidet is.

Nem hiszem,hogy bemutatkozáskor azt a kérdést szegeznék neki,hogy na kire szavaztál legutóbb..

2012. márc. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

alap esetben tényleg nem kellene, h gondot jelentsen, bár én azért egyszer már megjártam. :)


Megismerkedtem egy nagyszerű szerb nemzetiségű pasival. Ő és a szülei a radikális pártban voltak vmi "nagy kutyák" (az ő nézőpontjuk szerint, Szerbia a szerbeké, a többieknek meg takarodniuk kell az országból). Mi ketten nagyon jól megvoltunk, a pasi elkezdett magyarul beszélni, hatalmasakat beszélgettünk, vitáztunk és politizáltunk semmi gond nélkül, de a szülei azt mondták, ha velem marad, kitagadják és h be ne tegyem a lábam a házukba...hát ennyit erről...évekbe tellett a pasinak, mire kiheverte a szakitást...:S

2012. márc. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk még eléggé a kapcsolat elején tartunk, szóval lehet, h. még nem mondom el otthon. :) Végülis ez tényleg nem az ő dolguk.
2012. márc. 1. 16:45
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez attól függ mennyire szélsőségesek.

Ha a jobbikos barátod az a kiscserkész típusú jobbikos, aki tarkopaszon nagymagyarország medállal a nyakában árpád sávos matricával ellátott bőrdzsekit és military gatyát hord, akkor ha próbálod se tudod letagadni a nézeteit.

Ha csak simán jobbos beállítottságú, de amúgy értelmes, és képes ő is meg a szüleid is túllendülni azon, hogy mások egymás nézetei, de ettől még ez pont nem fog senkit se befolyásolni, akkor nem lesz gond.

2012. márc. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

hosszú távon nem lesz OK

Ki mondja, hogy a karácsonyi ebédnél nem politizálnak?! Dehogynem ! Ez nagyon hamar ki fog derülni.

Attól függ, mindkét fél mennyire intelligens, hogy elviselje egymást.

De az is lehet, hogy valamelyikükkel szakítanod kell. Te tudod, mit akarsz nagyon komolyan.

2013. ápr. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!