Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el a szüleimnek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a szüleimnek? Hogy nyerjek bizalmat?

Figyelt kérdés
Nem olyan rég óta együtt vagyok egy nagyon aranyos, kedves és dolgos fiúval. De anyukám megtiltotta, hogy a közeljövőben bárkivel is szerelmi viszonyt folytassak. (tehát most titokban megy ez az ügy.) Apukámnak semmi baja nincs azzal ha én pasizok, na de a lényeg az, hogy már volt nálunk bemutatkozott szüleimnek is, de ők csak úgy tudják, hogy "haverok" vagyunk... Én nagyon szeretem/kedvelem ezt a fiút. De hogy mondjam el anyuéknak, hogy anyu tiltása ellenére összejöttem egy fiúval?! és egyébként azért nem akarja engedni, mert a legutolsó kapcsolatomba történt egy kis technikai malőr, ezáltal majdnem becsúszott' egy baba. De végül megjött és minden rendben azóta is.(hozzá tenném én nem voltam benne benne ebben a szex dologban, erőltette az exem) És ez is fent álló kérdés, hogy hogy bizonyíthatnám be neki hogy bízhat bennem és legyen engedékenyebb? 14L
2012. jan. 30. 17:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Kamu. Szevasz.
2012. jan. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék 9/L
2012. jan. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem kamu, halál komoly! :D De tényleg!!! o.O *-*
2012. jan. 30. 17:42
 4/18 anonim ***** válasza:

14 évesen elég jól nyomod... anyukádnak igaza van.


23/F

2012. jan. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen "majdnem becsúszott egy baba", azért ne haragudj, de anyud teljes joggal kételkedik a felelősség teljességedben! Apukád meg nagyon naív ember lehet!
2012. jan. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
De végül megjött a baba? WTF?
2012. jan. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
A menzeszem jött meg! És eddig 2 pasim van/volt 1 akibe most beleszerettem, és aki előtte volt 1 évi kapcsolat után történt a dolog...
2012. jan. 30. 17:46
 8/18 anonim válasza:
hát.. ha már majdnem összejött egy gyerek akkor nem tudom.. Ez még attól is függ hogy hány éves vagy.. HA Pl 12-15 között vagy akkor ne is álmodj arról hogy jószemmel fogja nézni anyud hogy új pasid van ..Nem akarlak rosszra tanitani de ha nagyon szereted és látod anyudon hogy semmiféleképpen sem akar hallani se róla akkor szerintem nem fontos hogy bemutasd neki , majd később elér .. csak arra vigyázz h hülyeséget ne csinálj vele .. hisz tudod csak 1 életed van , és ha azt ellövöd egy korai gyerekkel akkor neked "sanyi"..
2012. jan. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem akarok gyereket! És most lehet az előzőekben leírtak alapján szaru jövök ki, de szerintem teljesen megbízható ember vagyok... tudom, hogy kivel, mit, mikor, mivel csinálok. De ezt apum is megmondta; "Engem nem érdekel mit csinálsz, csak tudd, hogy mikor, hol, kivel és mit!"
2012. jan. 30. 17:48
 10/18 anonim ***** válasza:

"tudom, hogy kivel, mit, mikor, mivel csinálok."


Mivel majdnem terhes lettél 14 éves fejjel, egyáltalán nem vagyok biztos benne, hogy tudod ezeket. Gondolom nem a tabletta nem védett jól és nem a gumi volt selejtes.


Az, meg hogy a pasid erőltette gyenge szöveg. Van szád, amivel el tudod mondani, hogy mit akarsz és mit nem. Ha meg erőszakos akkor üsd, rúgd, harapd és menekülj.


Megértem az anyukádat, ezek után én sem bíznék benned.

2012. jan. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!