Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ijednek be tőlem, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ijednek be tőlem, vagy esetleg megunják a stílusom? 17/L

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy még soha nem jött össze párkapcsolatom senkivel, pedig már 18 leszek lassan..:(

Mondjuk én soha nem szoktam kezdeményezni, de ha kezdeményeznek én próbálok úgy reagálni a dologra, hogy észrevehető legyen, hogy nekem is tetszik az illető.

Pl. rámosolygok, én is vissza kérdezek, próbálom őt tartani szöveggel. Lehet, hogy az a baj, hogy én nem járkálok utánuk mint többi lány, nem vergődök annyira.

De hát ha ez a reagálás nem elég a fiúknak akkor mi tévő legyek, van annyi női hiúságom, hogy nem tapadok egyből.


2012. márc. 1. 15:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hát akkor ne legyen.
2012. márc. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hát most lehet hogy kicsit ez így csúnya dolog de ha nem vagy valami szép akkor ne is csodálkozz.Ez a dolog hogy szép csúnya meg hogy modellek kellenek ez nálam úgy működik ha szeretek vkit akkor az legyen már számomra vonzó külsőleg ha meg nem ismernek téged akkor eleve csak az alapján lehet szimpatizálni :)


Tehát lehet esetleg külsőddel van a gond ... (nem tudhatom csak ezt nem írtad) És akkor próbálj változtatni ezen :)

2012. márc. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem vagyok csúnya, se kövér, se szemüveges.

Nagyon jó alakom van, az arcommal sincs semmi gond, szép zöld szemeim vannak, és hosszú barna hajam.

2012. márc. 1. 15:29
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem tudom merre lax de itt erre már tuti összeszedett volna valaki ... Esetleg személyiségedről pár szó ? talán azzal van a baj de így nekem értelmes rendes lánynak tűnsz foggalmam nincs mi a gond de semmiképen sem te szedd már össze a fiúkat az ami dolgunk :)
2012. márc. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Általában csendes ember vagyok, nem szoktam suliban hangoskodni, de ha kell kiállok magamért.

Nem vagyok az a discoba járós típus sem, de vannak olyan barátnőim akik normálisak és velük szoktam lenni.

2012. márc. 1. 15:34
 6/12 Sanyi1234567 ***** válasza:
ezek alapján lehet hogy beképzelt vagy azért nem kellsz senkinek :D
2012. márc. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor nem értem :) Még várnod kell akkor a szőke herceegdre :D
2012. márc. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 mmT ***** válasza:

szia,


próbálok segíteni.


megkérdezhetem milyen magas vagy?

általában nagyon szépnek tartanak az emberek?

milyen tanuló vagy?

mennyi idős fiúk szoktak nálad kezdeményezni?

Neked milyen korosztály jön be? és milyen típusú srácok fognak meg?

anyagilag milyennek tűnsz? ájfonos menő vagy, divatosan, márkás cuccokban jársz, esetleg halálfejes pulcsis rocker vagy?


üdv,


n 27

2012. márc. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem beképzelt vagyok, hanem van női becsületem!
2012. márc. 1. 15:41
 10/12 A kérdező kommentje:

170cm

szépnek is tartanak, de inkább azt, mondják milyen dögös jó csaj vagyok

legrosszabb jegyem a 3-mas

16-20 év körüliek

nekem is úgy a 16-20 éb körüliek, szeretem ha egy srác normális persze legyen egy kicsit humoros, vágány. Szeretném ha küzdene értem

divatos ruhákban szoktam járni, nyáron top,combig érő rövid naci, szoknya.

2012. márc. 1. 15:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!