Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék magannak egy emos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Crankchuck kérdése:

Szeretnék magannak egy emos lányt, csak a stilusom miatt nem jövök be nekik, egyéb javaslatok, ötletek? . Csak komoly válaszokat,17/F

Figyelt kérdés
Az igazság az hogy elvileg 'páwa' stilusom van és ezt nem nagyon szimpatizálják az emos lányok,Mit tegyek?
2011. aug. 1. 01:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
46%
egyszerű legyél emós és lógj velük xD
2011. aug. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%
lehet én vagyok a hülye, de én nem tudom milyen az a páwa stílus. :/
2011. aug. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
0%
Már sok emós nő ismerősöm volt. De egyiknek se volt normális pasija, csak emós. Tehát azzal jöhetsz be náluk, hogy bzi leszel, avagy önsajnáltatod magad, befesteted a hajad feketére, fekete-fehér kockás cuccokba jársz, más cipőfűzőt raksz a cipőidbe és úgy viselkedsz, mint egy homoszexuális.
2011. aug. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%

Kedves utolsó! Te is rohadtul sokat tudsz róluk, látszik.... -.-"


Hogy ne csak offoljak:

Emiatt ne változz meg, ha már van egy stílusod.. Miért is akarsz pont egy emo csajt magadnak..? :D

2011. aug. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
mert nagyon tetszenek,szoval alapbol jólnéznek(kinek mi) és ezért,és lehetöleg nem szeretnék változni :S
2011. aug. 1. 01:15
 6/23 anonim ***** válasza:
45%
Kedves utolsó! Netalán te is emós vagy, hogy ennyire belegázolt a lelkedbe a hozzászólás? Teljesen igaz.
2011. aug. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
na akkor most mivan ?
2011. aug. 1. 01:18
 8/23 twinky ***** válasza:
100%
A pawa az nagyon igenyesnek latszani akaro, sznob pocs? Az nem csak az emosoknak nem jon be...
2011. aug. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
az, h linkelj be egy képet, mert én nemtom milyen az a páwa stílus :S
2011. aug. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Nemtom milyen lehet az a páwa stílus, de biztos valami vicces dolog.


Am komolyra fordítva, én tolerálom ezeket a stílusokat, még azokat is amikre azt mondják hogy bzisak meg fúj. Bár nem venném fel, de én úgy gondolom ha van valakinek tetszik egy stílus és felveszi akkor azzal nincs semmi baj.


Az emo lányok meg nekem is nagyon tetszenek külsőre. Belsőre nem tudom, nem sikerült még egyet sem megismernem, de szeretnék.


Viszont ne változz meg ezért.


Nekem is van egy stílusom. Nem tudom besorolni, hogy milyen, de amolyan gyerekes-kocka stílus. Szeretem az idióta cuccokat meg a színesebb holmikat. Én így érzem jól magam. Amikor meg olyan volt, hogy tetszett valami lány, akkor éreztem egy nyomást, hogy meg kéne változnom meg felnőttesebben kéne öltözködni, meg olyan egyhangúan, feketében ahogy a többiek. De amikor meg kiderült hogy nincs semmi esélyem, akkor meg úgy megkönnyebbültem, hogy nem kell megváltoznom. Szal én rájöttem, hogy inkább nem változok meg senkiért.

2011. aug. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!