Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgynevezett "jó csaj"ok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgynevezett "jó csaj"ok, nektek menne? Van ilyen?

Figyelt kérdés
Hogy viszonyultok a mozgássérült emberekhez? El tudnátok fogadni párotoknak? Nem feltétlen a kerekesszékesekre gondolok, hanem más enyhébb fajtája is van...
2012. márc. 1. 20:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

bocs,

de nem hiszem

2012. márc. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nekem sem.
2012. márc. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
nem tudom.... de ha arra a fiúra gondolok, akit szeretek, és netalántán mozgássérültté válna, ugyanúgy ott lennék mellette :)
2012. márc. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
milyen enyhébb fajtára gondolsz? am szerintem én se tudnék...max ha a párom valami miatt mozgássérültté válna akkor is kitartanék mellette (nincs párom most)
2012. márc. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Mondjuk gyengébb izomzat, vagy valami a lábával és emiatt biceg, keveset tud menni, ilyesmik. Ne úgy gondolkozzatok, hogy azzá válik, hanem már az amikor először látod.
2012. márc. 1. 20:28
 6/17 anonim ***** válasza:

Ha valakibe beleszeretek, akkor nem érdekel, hogy mozgássérült-e vagy se. Illetve ha a párom hirtelen mozgássérült lenne, az se érdekelne, attól ugyanúgy szeretném.

Persze mindez komoly párkapcsolatra értendő.

2012. márc. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
ÉN ebben a cipőben járok és sajnos elég nehéz olyat találni akivel jól kijövök és megérti a betegségem. Úgy gondolom ettől még "jogom van" egészséges barátnőhöz. Próbáltam ismerkedni mozgássérültekkel, de ott nem sikerült semmi.
2012. márc. 1. 20:34
 8/17 anonim válasza:
én az előttem szólóval értek egyet:)
2012. márc. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

már bocs, de jogod az nincs semmilyen barátnőhöz

jogod ahhoz van, hogy eldöntsd kivel szeretnél lenni, és az illetőnek is joga van eldönteni, hogy ő kivel szeretne lenni

ha ő nem szeretne mozgássérülttel lenni, akkor joga van hozzá, hogy elutasítson

ha meg nem érdekli, akkor örülj, hogy nem érdekli

ha valaki igazán szeret azért aki vagy, akkor nem fogja érdekelni, hogy mozgássérült vagy-e, a többi meg nem érdekes úgyse

2012. márc. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
azért tettem " " jelbe a jogom van-t
2012. márc. 1. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!