Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok lány tényleg csak ebből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lány tényleg csak ebből tudja, hogy szeretik?

Figyelt kérdés
Hosszabb távú kapcsolatnál, csak bennem kelt némi ellenérzést, ha a lány azzal dicsekszik, hogy a párja mennyit költ rá? Milyen értékes ajándékokat vesz... és hogy, akkor biztos szereti. Hát, ez bazi romantikus. Másból nem is veszi észre, hogy oda vannak érte? Nem a pénzt sajnálom, de arra valóban felesleges kiadni, hogy valakinek az igényeit feltornásszuk. Utána aztán, esetleges szakítás után, majd más pasitól is elvárja az állandó ajándékozást stb. és máris kineveltünk egy generációnyi k/rvát, gyakorlatilag :D már bocs, kinek kell ez?
2012. márc. 1. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindjárt jönnek az oldal prominens hímtagjai, és megmondják, hogy igen, mert minden nő egy rib4nc. :D
2012. márc. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Erre nevel ez a kiba..ott világ.Az előnye viszont hogy ha találsz egy olyat aki Neked megfelel,az valószínű komoly kapcsolat lehet.
2012. márc. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én már rájöttem arra, hogy ez miért van:

"lány azzal dicsekszik, hogy a párja mennyit költ rá? Milyen értékes ajándékokat vesz."

Mert a sok hülye nő és kiscsaj manipulálja a párját és szinte kierőszakolja,hogy vegye meg neki azokat a dolgokat.Nagy jelzések a kirakat előtt,meg különböző megjegyzések, hogy jaj de jó lenne ha ezem,vagy azom lenne...szerencsétlen pasi meg megveszi nekik,de van olyan, hogy szabályosan kikönyörgik....

Mert manapság 100ból egy olyan férfi van,aki mindenféle behatás nélkül vesz bármilyen(kicsi,nagy)ajándékot a barátnőjének...

24N

2012. márc. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem erre gondoltam. Akire én gondolok nem könyörög, mégis ebből méri le a szeretetet.


" manapság 100ból egy olyan férfi van,aki mindenféle behatás nélkül vesz bármilyen(kicsi,nagy)ajándékot a barátnőjének... "


látod, te is ajándék mániás vagy. Persze, adni jó, de ne ez számítson könyörgöm. Mi pasik, általában nem ezzel mutatjuk ki. Akkor miért ebbe méritek? Olyan, mintha mérlegre tennéd a napsütést. Valóban, ritkán süt úgy a nap, hogy a mérleg kimutassa... vagy ha már kilóba ki lehet fejezni, ott gáz van.

2012. márc. 1. 21:26
 5/8 anonim ***** válasza:

Pont, hogy nem vagyok ajándékmániás.Sosem kértem és nem is tettem utalásokat senkinek sem, hogy szeretnék valami ajándékot,tárgyat,virágot bármit.

Csak a tapasztalataimat írtam le.Sok olyan barátnőm van,aki dicsekszik,hogy miket kap a pasijától,de aztán megtudtam, hogy miért is...hát mert addig mondogatják,amíg meg nem kapják végül.Nekem így soha az életbe nem kellene semmi!

Reggel egy pohár kávénak jobban tudnék örülni a páromtól,amit ő főz ébredés után.Csak sajnos nincs párom:)

2012. márc. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem az első egy évben halmozott el minden hülyeséggel,aminek a felét sem akartam. Egyszerűen úgy neveltek, hogy ne fogadjak el semmit, szóval mindent rám kellett tukmálni. Egyszer bementünk egy nike boltba, hogy akkor válasszak valamit magamnak. Fél óra hosszát álltam a bolt közepén miközben Ő nézte magának a cipőket és vissza jött és megkérdezte, hogy mit választottam. közöltem vele,hogy semmit, mert nekem nem kell semmi! Az eladő hölgy és a párom további fél órás tukmálása eredménye gy fehér sportcipő volt,ami mai napig megvan és használom (vigyázok rá). Nálam ez sosem volt elvárás. Most hogy 5 éve vagyunk együtt néha 4-5 havonta mondom neki, hogy szeretnék venni egy fölsőt vagy egy nadrágot (mert egyenlőre ő az állandó kenyérkereső, sajnos nekem eddig csak 5 hónapig volt munkám)és akkor ad rá pénzt,de nem várom el, hogy elhalmozzon hülyeséggel. Néha ha jön haza munkából megkérdezi, hogy hozzon-e valamit nekem? Szeretnék-e valamit a boltból. Ilyenkor a válaszom: Hát ez zacskó győri kakaós nápolyinak örülnék.


23N

2012. márc. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi a barátommal 2 éve vagyunk együtt, ő jól keres, de én még tanulok. Minden hülyeséget meg akar venni nekem, de én kifejezetten utálom ha költ rám. Már úgy nagyjából felfogta hogy nem vehet nekem semmit :)
2012. márc. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Dottorre ***** válasza:
Hát nem tudom. Több, mint egy éve vagyunk együtt, költeni úgy kifejezetten rá még nem nagyon költöttem. Leszámítva a jeles alkalmakat (sznap,nnap,karácsony), csak olyan dologra költök, ami mindkettőnk számára érték. Pl kis hétvégi kiruccanás, vagy ebéd-vacsora, hasonlók. Gyűrűt, meg ruhát, meg hasonló dolgot tőlem még nem kapott, de igazából nem is igényelte soha. Egyszer próbáltam venni neki egy pólót, de le lettem hurrogva, hogy én ne költsek rá. Nem értette meg, hogy nem kötelességből venném neki, hanem, mert szeretem, és sose kapott még semmit. Ilyen nők is léteznek még... szeritnem ez neveltetés és stílus kérdése.
2012. márc. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!