Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szóltok ahhoz, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szóltok ahhoz, ha egy 14 éves lány összejön egy 12 éves fiúval? Nagyon gáz? Vagy ha szeretik egymást akkor semmi nem számít? Mert szerintem a kor nem számít, csak érdekelne mások véleménye is.

Figyelt kérdés
2012. febr. 8. 10:38
1 2
 1/15 anonim válasza:
Ha ti jol erzitek magatokat egyutt,ne figyelj arra,hogy masok mit mondanak! A szerelemben nincsenek hatarok,es ez a korkulonbsegre is ervenyes...szerintem.
2012. febr. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát mi jól érezzük magunkat,és őt sem zavarja,csak az esik rosszul mikor mások azzal szórakoznak hogy pedofil vagyok...de köszönöm hogy elmondtad a véleményedet.:)
2012. febr. 8. 10:44
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez ennyi idosen meg nem szerelem egyik fel reszerol sem, de higy a kissracerol nem az, az tuti. Csak elvezi a figyelmet meg hogy felvaghat a haverok elott hogy neki baratnoje van. Igy persze, hogy nem zavarja, hiszen mindenki irigykedve nez ra. Azert mondjuk nemtom hogy tudod magad komolyan jol erezni vele, de hat ez mar a te agyad dolga. Sztem hulyeseg ez a kapcsolat.
2012. febr. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

óóó:) mi 4évvel vagyunk idősebbek nálatok, ugyanez a felállás, én lassan betöltöm a 18at, képzelheted... :D

de rohadt vicces dolog ez, mert olyanok viccelődnek rajta általában, akiknek sosem volt még párjuk, és sanszos, h soha nem is lesz xD tehát ne azt nézd, hogy mit mond, hanem h ki mondja. :D

meg aztán ha jól elvagytok, akkor nem érdekel mások véleménye. ha látják h nem zavar akk hamar leszállnak rólad. pár év múlva már nem lesz egyáltalán gáz, főleg h a fiú is hamar fel fog nőni hozzád. sok boldogságot! (:

2012. febr. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
12-14 évesen nem ezen kéne gondolkodni. Majd ha nagyobbak lesztek rájöttök hogy ez a "játék" semmi a szerelemhez képest. Persze most nem hiszel nekem de remélem megjegyzed és akkor később igazat fogsz adni nekem
2012. febr. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
hát majd eldől.azért köszi.:)
2012. febr. 8. 11:08
 7/15 anonim ***** válasza:

bírom, hogy fordított esetben már mindenki a megrontásról papolna, meg a fajtalanságról, beleegyezési korhatárról stb...

na mindegy...mázlista a srác, h ennyi idősen már barátnője van

2012. febr. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát neki régebben volt egy 2 éves kapcsolata,amit valószínüleg senki nem fog elhinni,de így volt,sokan látták...
2012. febr. 8. 11:25
 9/15 anonim ***** válasza:
2 éves """"kapcsolat"""". jah. kézenfogva járkáltak, meg néha adtak egymásnak egy puszit. ilyen nekem is volt az oviban. ez nem kapcsolat.
2012. febr. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Persze,hogy aki nem látta,az nem is hiszi el :)
2012. febr. 8. 12:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!