Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan találkoztatok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan találkoztatok a párotokkal?

Figyelt kérdés

Buliban ismerkedtetek össze? Vonaton kezdtetek el beszélgetni? Vagy régi barátok voltatok?

Kíváncsi vagyok ki hogy jött össze a párjával


2012. márc. 1. 22:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%
nekem itt a gyk-n alakul valami :D
2012. márc. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
iskolabálon utána buliba mentünk
2012. márc. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
74%
kitaláltam magamnak 1 képzeletbeli barátnőt, itthon amikor unatkoztam és nem volt semmi érdekes kérdés gyk-n.
2012. márc. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
93%
mi Love.hu-n ismerkedtünk meg és ő jött el hozzám aztán első találkozás után össze is jöttünk és már 1 éve tart a kapcsolatunk :)
2012. márc. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
83%
Én ráejtettem egy zongorát merő véletlenségből.
2012. márc. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Első, ez komoly?
2012. márc. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%

Buliban ismerkedtünk meg! :)

4 és fél éve együtt vagyunk. Immár menyasszony vagyok,és jövőre lesz az esküvőnk! :)

2012. márc. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi egy természetjáró egyesület táborában. Kellett valaki, aki a következő táborba segít neki elhozni a lovait 40 km-ről. Közös hobbi, érdeklődés, világnézet, erkölcsi felfogás, és nem mellesleg piszkosul jóképű, atletikus és a természetében sincs kivetnivaló... Ez több, mint 4 éve volt, már eljegyeztük egymást, ez évben reményeink szerint a házasság is összejön.
2012. márc. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Shai-Hulud ***** válasza:
100%
Én a Randivonalon ismertem meg a páromat, több mint tíz évvel ezelőtt. És még mindig együtt vagyunk. :-)
2012. márc. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Közös ismerősök által találkoztunk először. Egy szórakozóhelyen egy asztalhoz kerültünk, véletlenül ültünk egymás mellé. Elkezdtünk beszélgetni, ismerkedni, aztán rájöttünk, hogy nagyon jól kijövünk és kiegészítjük egymást, hamar egy hullámhosszra kerültünk :) Ez már lassan 2 éve, azóta boldog pár vagyunk^^


20 L

2012. márc. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!