Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet valaki egész életében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valaki egész életében szerelmes?

Figyelt kérdés
Én mindig is vágytam, hogy valakit szerethessek. Régen a romantikus filmeken éltem ki magam, állandóan szerelmesnek érzem magamat. Lett barátom, még mindig érzem ezt az érzést. Létezik,hogy állandóan szerelmes az ember? Mégha nem is a legnagyobb lánggal, de... :) érzi, hogy szereti a világot, rózsaszínnek lát mindent?
2012. márc. 1. 23:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Hú de izgalmas.
2012. márc. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
8%

Tudom, hogy ma nagy divat lett érzéketlen, agyhalott, beszürkült zombinak lenni, de attól még nem ez a normális.


Valójában az az egészséges, amit te érzel. Ha több ilyen ember lenne, talán háborúk sem lennének. A valódi szerelem érzését nagyon kevesen ismerik és ez a valódi szerelem nem azt jelenti, hogy csökönyösen függünk egy másik embertől (mint ahogy sokan hiszik).


Érzelmileg fejlettebb vagy, mint az átlag és ez egy nagyon nagyon jó dolog. Használd bölcsen ezt a képességedet és lehetőleg olyanokra fordítsd a szeretetedet, akiknek ez sokat jelent.


További szép napot!:)

2012. márc. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez nem mostanság lett divat. Mindig is így volt.
2012. márc. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
:) Köszönöm az értelmes választ.
2012. márc. 1. 23:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel :)
2012. márc. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Dottorre ***** válasza:
Valószínűleg magaas a nemtudom milyen hormon szinted, emiatt érzed így magad. Ettől ez még lehet normális, csak az oka nem az érzelmeidben, hanem a hormonjaidban keresendő.
2012. márc. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan hévvel lehetetlen lángolni egy valaki iránt egy egész életen át. Te kérdező a szerelembe vagy szerelmes és ezt folyamatosan rávetíted a partneredre. Igazi, emberi párkapcsolatokban igenis vannak időszakok, hogy a hátunk közepére kívánjuk a másikat és legszívesebben nyakonvágnánk, ha összemorzsázza a konyhát. Ilyenkor pedig mindent érez az ember, csak áhítatos, romantikus szerelmet nem. És ez hullámzik.
2012. márc. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Vagy csak túl nyugodt természetem van. Mert én ilyen appróságokon nem tudok ennyire kiakadni. Persze megjegyzem, ha nem tetszik valami, de nem csinálok belőle nagy ügyet. :)
2012. márc. 2. 11:56
 9/9 anonim ***** válasza:
en 16 eves koromban ismerkedtem meg a baratommal, szerelem volt elso latasra, mindket reszrol... most22 vagyok es meg mindig visszavonhatatlanul feltetel nelkul szerelmes vagyok bele, es o is belem:))) ugy erzem hogy sosem fog elmulni!!! legalabbis remelem!!!!
2012. dec. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!