Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalom a férjemet, mi legyen ezután? Elítélendő amit művelek? (többi lenn) 25/N

Figyelt kérdés
Most valószínű mindenki botránkozik!A történetem a következő!7 éve vagyunk házasok,van 2 fiúnk,az első fiúnk születése után megromlott a kapcsolatunk(szokásos téma:az apa menekül otthonról,haverok,nők stb),akkor elakartam hagyni,de nem engedte,na meg nem is voltépp lehetőségem rá ugyanis ismét terhes lettem ,anélkül,hogy akartam volna,de aférjem bejelentette ha máshogy nem maradok veleígy fogok!Azóta megint eltelt2,5 év és magányosan ,folyton bezárkózva agyerekekkel immáron 6 éve kicsit besokalltam!Nyitottunk egy használcikkkereskedést és egy srác folyton járt vásárolgatni volt,hogy a feleségével volt,hogy egyedül,egyszer csak azon vettükészre magunkat,hogy csókolózunk,ennek folytatása volt 2x lefeküdtem vele,aztán jött a nagy lebukás,azaz az ő felesége megtudta valahogy és eljött tisztázni velem a dolgokat illetve a férjemnek elújságolni mi a helyzet!Nos volt án cirkusz,pofonok ,megalázás stb.De nem bántam meg,bár tény,hogy lelkiismeretfurdalásom volt,de úgy éreztem ennyi nekem is jár,egyébként ,meg soha más férfival előtte nem voltam a férjemen kívül!A lényeg az hogy a srác felkeresett újra,ugyanis szerelmesd és hát őszintén szólva én is!Szóval megint együtt vagyunk!Nem tudom mi tévő legyek,a férjem betegesen ragaszkodik évek óta próbálom rávenni,hogy válljunk el,de csak fenyegetőzik!Félek,ha megint lebukunk nem marad ép csontozatom!
2011. júl. 7. 23:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ha a férjed agresszív is, semmiképp se maradj vele. Válj el, és ha kell, tegyél feljelentést, és kérj védelmet, esetleg költözz(etek) el minél messzebb.
2011. júl. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Csak magadra és a gyerekekre gondolj.
2011. júl. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Nem áldozhatod rá az egész életed valakire, aki fenyeget, akit nem szeretsz, és aki nem törődik veled. Válj el. Egyszerűen add be a papírokat. Fenyegetőzik? Mivel? Vedd fel a harcot, és ne félj. Menekülj el, bújj el, kérj segítséget, fordulj rendőrséghez, alapítványokhoz, barátokhoz, szülőkhöz...mozgósíts mindent, amit lehet, hogy megváltoztathasd az életed és megóvhasd magad és a gyerekeidet...
2011. júl. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
2011. júl. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Nincs egyetlen vagányabb férfibarátod,aki "hatással lehetne"

a férjedre?

És nem feltétlenül arra gondolok,hogy a hóna alá tenné a fejét,csak kilátásba helyezné...

2011. júl. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Semmi esetre se maradj egy degenerált vadállat mellett. A gyerekeid is ezt fogják kapni egy idő után, téged pedig tönkretesz. Költözz ismerőshöz, baráthoz, lehetőleg olyanhoz akinél nem talál meg amíg a megfelelő segítségnyújtást meg nem kapod. Minden esetre azért az új szerelmedbe se bízz nagyon, elvégre ő megcsalta a nejét, és nem olyan helyzetben mint te a tiédet. Én ilyen emberben nem bíznék meg, akkor se ha az az indok, hogy nem boldogok már, előbb váljon el akkor.
2011. júl. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Mivel fenyegetőzik?Avval,hogy a gyerekeket elveszi tőlem,holott eddig igazából lese tojta őket,na meg hozzám nagyon ragaszkodnak!Deazt mondta,hogy megmondja,hogy ,megcsaltam,egy ribanc vagyok,nem vagyok alkalmas!

Köszi a megértő válaszokat!

2011. júl. 7. 23:39
 8/21 anonim ***** válasza:

Elég komplikált ügy!

Szerintem elsősorban mindenképpen a két gyerek érdekét kellene nézni.

Amúgy annyiból amit most leírtál, azt mondanám, h mindenképpen váljatok el. 25 éves vagy baromi fiatal! Még most találnál megfelelő partnert magadnak, aki törődne veled és esetleg nem nős...

Személy szerint nem ítélkezem... ha a te házasságodról van szó, de az már elítélendő ha másét teszed tönkre.

2011. júl. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Nem veszik el az anyától a gyerekeit csak mert megcsalta a férjét!!!

Főleg ha valaki a tárgyaláson bizonyítaná hogy megvert... és ha a gyerkőcök ragaszkodnak hozzád azt is figyelembe veszik.

2011. júl. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Keress ügyvédet, és indíts válást. De a gyerekek elhelyezéséről, ha nem tudtok megállapodni, akkor a bíróság fogja megítélni, és egyáltalán nem biztos, hogy nálad helyezik el őket, mert 1.) a történet másik oldalát azért nem ismerjük 2.) a bíróságon is sokmindent elő lehet hozni.
2011. júl. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!