Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha barátnőt szeretnék, akkor rögtön térjek a tárgyra ha odamegyek egy lányhoz, vagy csak haverkodjak vele?

Figyelt kérdés
Teehát ha odamegyek hozzá, akkor kezdjek el célozgatni inoman arra, hogy van-e valaki az életében stb? Vagy megint haverkodásra vegyem a figurát? Tehát jópofizok, kedveskedek vele, lazán beszélgetek és semmi jelét nem mutatom annak, tehát nem simogatom meg 5 perc után stb, hogy kellene nekem mint ő. Mert ezzel a haverkodás dologgal eddig már többször is befürödtam, mert az adott lánynál röbid időn belül a barátzónában találtam magam.
2012. márc. 2. 16:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Haverkodj velem, szép lány vagyok.
2012. márc. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Haverkodás keretein belül érdeklődj utána.

Ha szimpi vagy neki, akkor minden oké, ha meg normális és van valakije, akkor megmondja.

Mindenesetre ne rohanj le senkit.

2012. márc. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Márpedig én úgy gondolom, hogy fél óra dumálás után rá lehet kérdezni finoman, hogy van-e valakije? Ha szimpatikus vagyok neki éás a lány sem szégyenlős, akkor úgyis azt fogja mondani a lány, hogy most egyedül álló. De ha elkezdek vele hülyülni, meg nem kérdezek rá konkréten, hogy van-e valakije, akkor megint a barátzónában köthetek ki. Azt meg nagyon nem akarom. Szerintetek?
2012. márc. 2. 16:16
 4/14 anonim ***** válasza:
Kareszfater, már megint kibannoltak???! :D:D:D
2012. márc. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Fél ora után?Te beteg vagy ,az az elsö kérdés ,hogy van e barátod ,különben minek turáztasd magad.
2012. márc. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Csináld úgy, ahogy jónak érzed és majd látod a lányon, hogy hogy viszonyul hozzád.


(Én biztos, hogy lerohanásnak venném, hogy a második mondat ez lenne, hogy van-e valakim.)

2012. márc. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem első mindig a haverkodás, különben honnan tudod meg, hogy alkalmas barátnőnek? ez fél óra alatt nem derül ki. Találkozgassatok, aztán vagy kialakul szerelem, vagy nem, erőltetni nem lehet, az ellenkező hatást vált ki.
2012. márc. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Beszélgess vele,majd faggasd erről arról,hogy megtudd kérdezni,hogy mit szól ehhez a barátnője?

Tegyük fel megkérdezed,hogy mi a hobbija,milyen gyakran űzi,erre ő azt mondja: a foci,és egy héten 3-4x de van amikor 5x,ekkora te megkérdezed: és a barátnőd mit szól ehhez? de ezt úgy a beszélgetés közepe felé :)

2012. márc. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

-barátnőd,

*pasid

2012. márc. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
bocsi,félre olvastam gyorsanXD
2012. márc. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!